רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - חינוך

כתבות 2017 - חינוך

צופי אחווה רמלה סיכמו שנת פעילות מוצלחת במחנה קיץ בצפון

30/07/2017

ראש העיר מיכאל וידל ברך את חניכי השבט: תבורכו על פעילות חינוכית ותרבותית ענפה, לאהבת הזולת, אהבת המולדת, חינוך לערכים, לסולידאריות חברתית וערבות הדדית

קרא עוד

100 אחוז הצלחה במבחני הבגרות לבוגרי י"ב מתיכון אלהודא

30/07/2017

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, שיבח את תלמידי וצוות ההוראה בתיכון אלהודא עם סיום שנה"ל תשע"ז, שכל 17 בוגריו סיימו עם תעודת בגרות

קרא עוד

עלייה של 450% באיתור תלמידים מחוננים ברמלה

26/07/2017
ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: "נמשיך להשקיע משאבים ותוכניות בעידוד המצוינות בקרב תלמידינו. אנו גאים בתלמידי העיר הזוכים להתנסות חווייתית במגוון תחומי דעת כמו פיתוח חשיבה יצירתית והמצאתית, ביוטכנולוגיה, רובוטיקה פיזיקה, אדריכלות, אומנות ועוד"
קרא עוד

"זוהי גאווה גדולה לראותכם במרכז העשייה החינוכית והחברתית. דלתי פתוחה בפניכם"

17/07/2017

רה"ע רמלה מיכאל וידל, לחברי מועצת הנוער העירונית"זוהי גאווה גדולה לראותכם במרכז העשייה החינוכית והחברתית. דלתי פתוחה בפניכם"ראש העיר מיכאל וידל פגש את חברי מועצת הנוער העירונית במסגרת הבחירות לראשות מועצת הנוער העירונית. יו"ר מועצת הנוער הנכנסת ומי שזכתה בבחירות אסתר גדמו, תלמידת י"ב מתיכון לילינטל: "אני בטוחה שהמזכירות החדשה תצעיד קדימה להישגים ולהתחדשות" 

קרא עוד

מסיבת סיום שנת פעילות מועצת הנוער העירונית

16/07/2017
ביום שני בשבוע שעבר, התקיימה מסיבת סיום שנת פעילות של מועצת הנוער העירונית ברמלה, בביתה של חווה לוזון, מנהלת מרכז הדרכה לנוער והמלווה של מועצת הנוער  העירונית. 
קרא עוד

יזמות וחקר בבית ספר אופק ברמלה

16/07/2017

ביום שלישי האחרון התקיים יריד חקר ויזמות בבית ספר אופק. יריד זה מסכם שנת לימודים מיוחדת וחווייתית שליוותה את כלל שכבות בית הספר מכיתות א'-ו'.

קרא עוד

מנהיגות מגשרת בבית ספר בן צבי ברמלה

16/07/2017

קורס "גישור - דיאלוג אחר" לתלמידי כיתות ה' בבית ספר בן צבי ברמלה הגיע לסיומו בטקס חגיגי. מרגש במיוחד היה לצפות מיד עם סיום הטקס, כיצד יישמו המגשרים הצעירים את התכנים והמיומנויות שלמדו, והובילו את תלמידי כיתות א'-ג', הלומדים בבית ספרם, תהליך של גישור ויישוב סכסוכים מקצועי ויצירתי, החל משלב זיהוי הבעיה ועד לשלב הפתרונות ע"פ תפיסת ה- win-win .

קרא עוד

לומדים ונהנים בבית ספר קשת ברמלה

16/07/2017

תלמידי בית הספר קשת, קיבלו בשבוע שעבר, בשמחה ובשירה את ראש העיר רמלה הנבחר מר מיכאל וידל. ראש העיר שוחח עם התלמידים ולמד מקרוב על תכני הלימוד וצרכי בית הספר. מנהלת בית הספר אורית ערב, הודתה לראש העיר על הביקור בו השתתפו חברי המועצה אברהם אילוז ורונן מושייב, מנכ״לית העירייה איילת כהן, מנהלת אגף החינוך והנוער אלונה קליימן ואורגני העירייה.

קרא עוד

גן הילדים שלי

16/07/2017

ראש העיר רמלה הנבחר מיכאל וידל, חזר לגן עגנון, הגן בו למד בילדותו: "אני נרגש. חינוך ילדינו הוא הנושא החשוב ביותר עליו יושם דגש. נפעל להפעלה ויישום תוכניות למידה, העשרה, פיתוח מנהיגים וערכים, עידוד המצוינות, תמיכה בחלשים למען הצלחת תלמידי העיר"

קרא עוד

קידום מערכת החינוך והישגי תלמידי העיר הוא ערך עליון

16/07/2017

ראש העיר רמלה הנבחר מיכאל וידל, בסיוריו וביקוריו בבתי הספר ובגני הילדים בעיר: "בכוונתי לכהן כמנהל על לאגף החינוך והנוער ויחד עם גורמי המקצוע להוביל את תלמידי העיר להצלחה"

קרא עוד
1 2 3 4 5 0 0 0 הבא>>
Facebook