רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - חינוך

כתבות 2018 - חינוך

מבשלים בריא בבית ספר ''יובלים'' ברמלה

20/11/2018
ביום חמישי בשבוע שעבר, התקיימה פעילות בבי"ס  "יובלים" בשיתוף עם עיריית רמלה ומשרד הבריאות. בפעילות נחשפו התלמידים למגוון ירקות וקטניות עם הסבר על כל ירק וייחודו.
קרא עוד

מבשלים ''אפשרי בריא'' ברמלה

15/11/2018
תלמידי רמלה השתתפו בפעילות מיוחדת לעידוד צריכת מזון בריא, פרי יוזמת יחידת הבריאות העירונית ומשרד הבריאות.  רה"ע רמלה מיכאל וידל: "המטרה ברורה  -  העלאת המודעות בקרב התלמידים להכנה וצריכת אוכל בריא ומזין"
קרא עוד

שבוע מנהיגות בבית ספר ''בן- צבי לאומניות'' ברמלה

05/11/2018
במציאות הישראלית מועצת תלמידים מוכרת מאז תקופת המנדט הבריטי ועד ימינו.  "אנו בבית ספרנו, מאפשרים לתלמידים להתנסות כראוי לתפקיד נכבד ולהבין את חשיבותו של מנהיג מוביל", מציינת מנהלת בית הספר אביבית אלקיים-זיו.
קרא עוד

ברמלה חושבים רחוק לומדים קרוב

01/11/2018
באירוע הפתיחה הוצגו למשתתפים מגוון אפשרויות של לימודים בתחומי ההשכלה הגבוהה בשלוחת האוניברסיטה הפתוחה, קורסי הכשרה מקצועית, העשרה, השכלת מבוגרים, השלמת 12 שנות לימוד, בגרויות ערב, קורסי גמול השתלמות ומרכז צעירים ופיתוח ההון האנושי ברמלה
קרא עוד

רמלה רשמה זינוק של 120% בשיעור בוגרי 5 יח' במתמטיקה

25/10/2018

מפת המצוינות במתמטיקה שפורסמה השבוע באתר  YNET   חשפה שיא עירוני בשיעור בוגרי 5 יח' במתמטיקה. העירייה: מדובר בנתונים מעודדים המצביעים על הצלחת התכנית האסטרטגית לחינוך ועל השותפות המשמעותית עם קרן טראמפ.

קרא עוד

תנו לי צ'אנס 10 ברמלה

23/10/2018
מועצת הנוער ובוגרי בית ספר רימון למוזיקה התחילו לפני כשבועיים את האודישנים לתחרות כישרונות צעירים – תנו לי צ'אנס 10 ברמלה.
קרא עוד

תלמידי כיתה א' ברמלה אומרים לא לאלימות

23/10/2018
תלמידי כיתה א' ברמלה השתתפו בתכנית "עיר ללא אלימות".
אגף החינוך והנוער ובתי הספר נגד אלימות, חיזוק השיח והעזרה ההדדית
קרא עוד

טקס רבין בבי''ס ''בן גוריון'' נערך בזיקה לאמירה:

23/10/2018
23 שנים חלפו מאז נרצח ראש הממשלה ושר הביטחון, יצחק רבין ז"ל. רצח רבין היה רצח של מנהיג, רגע היסטורי בלתי נשכח שגרם לשבר לאומי. רצח שנותר ככתם על הדמוקרטיה הישראלית ותמרור אזהרה לסכנות האורבות לחברה כאשר מחלוקת בציבור מסתיימת בשלוש יריות הגודעות את חייו של ראש הממשלה.
קרא עוד

שלום שנה א' – תלמידי רמלה בשערי האקדמיה

23/10/2018
מצטייני כיתות י' מרמלה השותפים לתכנית "המסלול העירוני למצוינות" יחלו  בחודש הקרוב את לימודיהם באקדמיה לתואר ראשון במתמטיקה, במכון הטכנולוגי בחולון- HIT.  עיריית רמלה: התואר החשוב מהווה כרטיס כניסה לשירות צבאי יוקרתי ביחידות העילית בצה"ל ולחברות המובילות בהייטק ובתעשיית הביטחון
קרא עוד

ברמלה חושבים רחוק - לומדים קרוב

14/10/2018
קמפוס השפלה ע"ש יצחק נבון ברמלה מציע מגוון עשיר של לימודים לתואר ראשון ושני באמצעות האוניברסיטה הפתוחה, לימודי תעודה, הכשרה מקצועית והכול ליד הבית עם מרצים מקצועיים וליווי אישי. מנהל הקמפוס דרור קורת:  "אני מזמין את תושבי רמלה והסביבה לבוא ולהצטרף לאלפי הבוגרים שלנו"
קרא עוד
1 2 3 4 5 0 0 הבא>>
Facebook