רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - תשתיות ופיתוח

רמלה, בונים ללא הפסקה

ההפרדה המפלסית בכניסה הראשית לרמלה 132 המצויה בשלבי בנייה מתקדמים, תניב פתרון למצוקת הפקקים, ותהווה מנוף לפיתוח העיר ושכונותיה. רה"ע יואל לביא: אני שמח שמאמצנו להקמת ההפרדות המפלסיות נושאים פרי. אחרי שהושלמה בנייתה של ההפרדה המפלסית 208 – העבודות  המתקדמות לבניית הפרדה 132 היא בשורה טובה לתושבי העיר והבאים בשעריה 

כל הנכנס בשערי העיר יכול לראות את העבודות המתקדמות, הטרקטורים והכלים הכבדים העוסקים בחודשים האחרונים, סביב השעון בהקמת הגשר המרכזי שיהווה את ההפרדה המפלסית 132 בכניסה לעיר מכיוון ת"א-ניר צבי.  על פי התוכנית הקמת ההפרדה כוללת בנייתו של גשר באורך של 250 מטר וכביש דו מסלולי לכל צד ברוחב כולל של כ- 40 מ'. כמו כן ייבנו מדרכות ושבילי אופניים שיתחברו לפארק המסילה והפרדה 208 שנפתחה לתנועה לפני כשנה.

ראש עיריית רמלה יואל לביא: "העבודות בעיצומן, אני שמח שמאמצנו להקמת ההפרדות המפלסיות נושאים פרי. אחרי שהושלמה בנייתה של ההפרדה המפלסית 208 – העבודות לבניית הפרדה 132 היא בשורה טובה לתושבי העיר וכל הבאים  בשעריה. אני מודה לשר התחבורה ח"כ ישראל כץ, על תרומתו, לנתיבי איילון, לתושבי העיר שתמכו באופן פעיל במאבק הצודק, לאורגני העירייה ולכל השותפים שפעלו למען רווחת תושבי העיר".                                                                                                             

לביא הוסיף, כי "העירייה רואה חשיבות רבה בהקמתן של ההפרדות המפלסיות וקידומם של פרויקטים תחבורתיים בעיר. יצירת מחלף לכניסה הראשית לעיר תניב שיפור תשתיות תחבורה במקום ובעיקר תביא לפתרון בעיית מצוקת הפקקים בכניסות לעיר, תמנע מפגעי בטיחות, תחסוך בחיי אדם הנתקעים דקות ארוכות על פסי הרכבת בדרכם לבית החולים אסף הרופא ותהווה מנוף נוסף לפיתוח העיר ושכונותיה".                                                                 
 
חזרה
Facebook