רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - תשתיות ופיתוח

משקיעים יותר בשדרוג הפארקים

מנכ"לית העירייה איילת כהן ציינה, כי בהתאם לתוכניות העירייה לשדרוג הגנים הציבוריים, בנתה, חידשה ושדרגה העירייה מגרשי משחק בגנים הציבוריים, לרבות מתקני כושר והצללה
נמשכת תנופת בנייתם של מגרשי משחקים לילדים, פעוטות ובני נוער ברמלה. במסגרת תוכנית החומש העירונית לשדרוג מתקני המשחקים ומתקנים לפעילות גופנית בגנים הציבוריים, ביצעה העירייה בחודשים האחרונים באמצעות מחלקת מתקני משחקים, שורה ארוכה של פעולות בבניית מגרשי משחק חדשים בהם מתקנים מודרניים בהתאם לתקנים שמחייב החוק, שדרוג המתקנים, התקנת מתקני כושר והצללות רבות. 
מנכ"לית העירייה איילת כהן ציינה, כי בהתאם לתוכניות העירייה לשדרוג הגנים הציבוריים, בנתה, חידשה ושדרגה העירייה מגרשי משחק בגנים הציבוריים, לרבות מתקני כושר והצללה. כהן הדגישה כי העבודות בעיצומן ונדרשות השלמות של הצללות, צביעה, גינון ועוד. 
בין היתר הותקנו וחודשו ההצללות שנפגעו כתוצאה מוונדליזם בפארק בן גוריון, כמו כן הותקנו הצללות חדשות בגן הציבורי בטטרואשוילי,  בגן הציבורי בדוד רזיאל, בגן הציבורי בהולצברג ובטיילת בן גוריון. כן בנתה העירייה בפארק המודרני שהולך ונבנה בדרום קריית האומנים בצמוד לציר 431 ארבעה מגרשי משחק מודרניים בהתאם לתקן 1498 בהם משחקים לילדים, פעוטות ובני נוער. בימים אלה החלו העבודות במתחם הפארק המודרני רחב הידיים שבקריית האומנים בבנייתם של שלושה מגרשים מיוחדים לפעילות גופנית בהם מתקני כושר לפי תקן מודרני 1497.
מנכ"לית העירייה הוסיפה, כי רמלה נמצאת בתקופת פיתוח והשקעות גדולות בבניית תשתיות ושדרוג המרחב הציבורי וכי העירייה תמשיך בפעילותה ביתר שאת למען פיתוח הסביבה הציבורית. היא ציינה, כי  במקביל לפיתוח ושדרוג המערכות לרווחת ילדי ותושבי העיר,  רואה העירייה בחומרה את פעולות הוונדליזם והדגישה, כי העירייה תפעל בשיתוף עם המשטרה למיצוי הדין עם מפרי החוק ומבצעי הוונדליזם. יש לציין, כי את העבודות ביצעו צוות אגף ההנדסה בראשותה של זאנה סולובייצ'ק ומנהל מחלקת מתקני משחקים אלכסנדר אורצקי.
 
 
חזרה
Facebook