רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - תשתיות ופיתוח

ברמלה מקדמים את הקמתה של ההפרדה המפלסית בצומת תעבורה

בהתאם לסיכום בין עיריית רמלה לרשות העתיקות, יחלו בקרוב העבודות לחפירות בשטחים שאינם כבישים במתחם ההפרדה. ראש העיר מיכאל וידל: זוהי בשורה ופריצת דרך להסרת החסמים שיאפשרו הקמת ההפרדה המפלסית 210

ראש העיר רמלה מיכאל וידל קיים השבוע (שלישי) פגישת עבודה עם מנהל מחוז מרכז ברשות העתיקות ענן עזב ומנהל המרחב דורון בן עמי, במטרה להסיר החסמים לקידום בנייתה של הפרדה 210 בצומת תעבורה. יצוין, כי בהתאם לנהלים על רשות העתיקות לבצע במקום חפירות בטרם תחילת העבודות. כזכור נמצאו במקום קברים שיש לפנותם. 
ראש העיר וידל, ביקש מנציגי רשות העתיקות לקדם את החפירות במקום לגילוי הקברים בכל השטחים שאינם כבישים, זאת במקביל לעבודות התכנון המתקדמות למנהור והקמת ההפרדה המפלסית בצומת תעבורה. נציגי רשות העתיקות נתנו הסכמתם לבקשת ראש העיר כי העבודות במקום יתחילו מיד עם קבלת צו תחילת עבודה.

ראש העיר וידל: "זוהי בשורה חשובה לתושבי העיר ופריצת דרך. הבעיה בנושא נמשכה זמן רב ומנעה את התקדמות הפרויקט. אני שמח על החלטת רשות העתיקות - החלטה שתסיר החסמים הדרושים לתחילת החפירות וביצוע העבודות להקמת ההפרדה בצומת תעבורה".

ראש העיר הוסיף, כי מדובר בפרויקט מורכב ביותר וכי הקמת ההפרדה המפלסית בצומת תעבורה תתרום תרומה משמעותית לשדרוג תשתיות התחבורה בעיר, תצמצם את מצוקת הפקקים בכניסות לעיר ותמנע מפגעי בטיחות. יש לציין, כי בימים אלה נמשכות במלוא המרץ העבודות לבניית ההפרדה המפלסית 132 בכניסה הראשית לרמלה מכיוון ת"א. עבודות אלה והשלמת בנייתן של שלושת ההפרדות המפלסיות  208 שבנייתה הושלמה, 132 ו-210 בצומת תעבורה יהוו מנוף חשוב לפיתוח העיר ושכונותיה.   
 
 
חזרה
Facebook