רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - תרבות

שישי שמח ברמלה

אלפים מתושבי רמלה והסביבה נהנו מתוכניתו של ירון אילן ״שישי שמח״ שצולמה בשוק רמלה ושודרה בשידור חי בערוץ 24. בין האומנים שהופיעו בשוק: הפרויקט של רביבו, משה גיאת, ציון גולן, ננסי ברנדס, דקלון ועוד. ראש העיר יואל לביא הודה למפיקי התוכנית על הבחירה ברמלה

אלפים מתושבי רמלה נהנו ביום שישי שעבר מתוכניתו של ירון אילן ״שישי שמח״ שצולמה בשוק רמלה ושודרה בשידור חי בערוץ 24.  אילן ברך את באי השוק וציין, כי הוא נרגש להיות ברמלה והודה לראש עיריית רמלה יואל לביא, וסוחרי השוק על האירוח. לביא ברך את אילן וצוות ערוץ 24 על תוכנית ה-200 ועל הבחירה ברמלה וציין בדבריו, כי רמלה מונה כיום למעלה מ-80 אלף תושבים, והדגיש את היותה של רמלה עיר רב תרבותית המהווה מגדלור דוגמא ומופת לעיר בה חיים בדו קיום.               

בתוכנית השתתפו זמרים ואומנים רבים בהם: הפרויקט של רביבו, משה גיאת, ננסי ברנדס, קוקו מאילת, שימי רון, ציון גולן, גל חייק, אור בן עטר, מתן כהן, וילוט, גולן אברהם, דקלון, לואי עלי, שימי מזרחי ועוד.   תודה מיוחדת לערוץ 24, למנכ״לית העירייה איילת כהן, למחלקת ספורט ואירועים, דוברות, פיקוח ושיטור עירוני, ביטחון, אחזקה וכלל אורגני העירייה שעמלו על ההפקה. 
 
 
חזרה
Facebook