רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - תרבות

אלפים מתושבי רמלה השתתפו בפסטיבל המחול הבינלאומי 2017

בפסטיבל השתתפו 7 להקות מחול, בהן רקדנים מסין, פרגוואי קוסטה ריקה, רוסיה,  בולגריה, סלובקיה , גאורגיה  ולהקות מחול עירוניות. ראש העיר מיכאל וידל אשר ליווה את הרקדנים: "תודה מיוחדת ליו"ר מעת"ף ויוזם הפסטיבל האלוף במיל' אביגדור קהלני ומנכ"ל מעת"ף ציון שלומי, על תרומתם לקיום הפסטיבל ברמלה זו השנה השביעית ברציפות

אלפים מתושבי רמלה לקחו חלק בפסטיבל המחול הבינלאומי, שהתקיים בסוף שבוע שעבר במתחם פארק עופר. הפסטיבל שנערך בשיתוף מעת״ף (המרכז הישראלי לחילופי תרבויות) ועיריית רמלה, החל בצעדה ססגונית וצבעונית ברחובות העיר, בהשתתפות להקות מחול מסין, פרגוואי קוסטה ריקה, רוסיה,  בולגריה, סלובקיה, גאורגיה,  מאות בני נוער, להקות ובתי ספר למחול מקומיות,  התזמורת האורתודוכסית המרכז לקפוארה ועוד.                                       

אל הלהקות הצטרף ראש עיריית רמלה מיכאל וידל וחבר מועצת העיר אברהם אילוז. ראש העיר הודה ליו"ר מעת"ף ויוזם הפסטיבל האלוף במיל' אביגדור קהלני ומנכ"ל מעת"ף ציון שלומי, על תרומתם לקיום הפסטיבל ברמלה זו השנה השביעית ברציפות. רקדני הלהקות הופיעו בריקודים המשקפים את פולקלור ותרבות ארצם.

יו״ר מעת״ף אביגדור קהלני, בירך את הלהקות שזכו למחיאות כפיים סוערות. מנהל מחלקת ספורט ואירועים ניסים רון העניק למר קהלני בשם ראש העיר, תשורה על תרומתו המיוחדת לקידום התרבות והמחול ברמלה. עוד הופיעו להקות מחול מקומיות בהן: להקת "רעש", בהדרכת ערבה בר, להקת כנען, להקת בנג'י , להקת הגאז' דאנס ענבר  להקת mg מיטל גואטה ועוד.

בנוסף, התקיים בערב זה באשכול הפיס, מופע מיוחד של הזמר טריפונס.  יצוין, כי במהלך הקיץ מקיימת העירייה עשרות אירועים לציבור הרחב, ובהם עיר הנוער, מופעים של ערבי קיץ לבני הנוער, פעילויות נופש, חינוך וספורט, פעילויות במתנ"ס היהודי והערבי, הצגות ופעילויות חברה לילדים ועוד שפע של חוויות מעשירות למען ילדי ותושבי העיר. פרטים על אירועי הקיץ (חלום של קיץ) ניתן לקבל באתר האינטרנט העירוני.

את הפסטיבל הפיקה המחלקה לאירועים וספורט, בניהולו של ניסים רון, אבי ברנס ובעזרתן של מחלקות העירייה השונות. את האירוע המוצלח הנחה אורן רדעי. 
 
 
חזרה
Facebook