רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - תרבות

מנכ''ל משרד החינוך שמואל אבוהב במפגש עם התרבות התורנית ברמלה

מנכ"ל משרד החינוך- שמואל אבוהב נפגש עם קבוצה של מנהלי תרבות תורנית, בהם גם מנהל התרבות התורנית ברמלה, אליקים ויסנשטרן, ועמד מקרוב על הפעילות הברוכה של התרבות התורנית בכלל וברמלה בפרט.

בפגישה נכחו הרב איתיאל בר לוי, מנהל האגף לתרבות יהודית במשרד החינוך, אריה פרומן, מפקח מחוז ירושלים ואליעזר שחור, מפקח מרכזים לזהות יהודית.

אבוהב קיבל סקירה על היקף הפעילות הנרחב של המדור לתרבות התורנית,  לכלל האוכלוסייה וברך את מנהלי התרבות התורנית על הפעילות הברוכה, הכוללת בין היתר,  אירועי תרבות יהודית למבוגרים נוער וילדים, סיורים לימודיים, הרצאות, אירועים רבים סביב החגים ומעגל השנה היהודי, ליל סדר ציבורי, חידונים, פרויקט בר מצווה, פעילות מיוחדת לעולים חדשים, פסטיבל זיארה, צילום תוכנית קבלת שבת בערוץ 24, אירועי ירושלים, אירועי קיץ, צילום חידון ירושלים בערוץ 20, כנסים וימי עיון בהשתתפות אלפי תושבים במהלך השנה.

היקף הפעילות והאירועים ברמלה עלה בכמות ניכרת בשנים האחרונות הודות לסיוע של האגף לתרבות יהודית במשרד החינוך בראשותו של הרב איתיאל בר לוי.

מופע סיום הקיץ עם חנן בן ארי יתקיים אי"ה ביום שלישי ז' באלול 29/8 בשעה 20:00 בהיכל התרבות. כניסה בעלות של 10 ₪ בלבד, וההצגות הקרובות של התרבות התורנית: 7/8 בגן גנדי ,9/8 בפארק קריית האומנים וב10/8 בהיכל הספורט בקריית מנחם
 
 
חזרה
Facebook