רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - תרבות

החום עולה ברדיו קול רמלה

התכנית שישי לטיני, משודרת ברדיו קול רמלה, במרכז התקשורת העירוני, כל שישי ב-14:00 בצהריים. יוסי לוי, עורך ומגיש התכנית, משמיע בדרך כלל מוזיקה לטינית וברכות לקראת שבת.

בשישי האחרון, התארחו בתכנית מומי לוי וטדרוס.  לשניים יש להיט קיץ בשם "החום עולה", אותו ביצעו בשידור חי, יחד עם להיטים נוספים כמו החידוש לשיר "בא לשכונה בחור חדש" (במקור של אלון אולארצ'יק), Get This Feeling ועוד.

מומי לו, נצר למשפחת עטרי הידועה, וטדרוס, חלק מהרכב ההיפ הופ אקסום, סיפרו בתכנית על החיבור שנוצר ביניהם, דרך העשייה, הכתיבה ובעזרת הפייסבוק.

מומי סיפר למאזינים, שהוא מרבה לשתף פעולה עם אמנים נוספים. מומי:  "אני מאמין שלכל כישרון יש מקום, כל אחד עוזר לשני, לכל דבר הזמן שלו להצליח וצריך גם קצת מזל".  על השיר "החום עולה", סיפר מומי לוי, שהוא נכתב במקור באנגלית, כחלק משמונה סקיצות אותן כתב, הלחין והקליט, כדי להוציא לבסוף שיר אחד לרדיו.

טדרוס סיפר בתכנית שמלבד מוסיקה, השניים כתבו מופע לילדים ונוער שנקרא:  "נופל וקם". המופע נכנס לסל התרבות של משרד החינוך, והוא משלב מוסיקה ואת סיפור החיים שלהם, על עליות, ירידות ומה שביניהן. טדרוס: "זה מופע של הגשמת חלום, המטרה להעביר לילדים ולנוער, את המסר שיש קשיים בחיים ושהכי חשוב להתמיד ובסוף להצליח".

לסיום התכנית, ביצעו השניים "מאשאפ", שהשאיר טעם של עוד, לשירים זוז מצד לצד ו- shape of you  של ed  Sheeran .        

את רדיו קול רמלה ניתן לקלוט בתדר 106FM ברמלה והסביבה, באינטרנט וגם באפליקציית RLIVE בטלפונים החכמים.   
 
 
חזרה
Facebook