רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - תרבות

מאות השתתפו בטקסי חג המולד 2018 בכנסיות הפרנציסקאנית והאנגליקנית ברמלה

מאות השתתפו בטקסי חג המולד 2018
בכנסיות הפרנציסקאנית והאנגליקנית ברמלה

ראש העיר מיכאל וידל, ברך את הקהילה הנוצרית בחג מולד שמח ושנת שלום. ראשי הכנסיות הודו לרה"ע על דבריו וברכו: "הכבוד לאלוהים שבמרומים והשלום על פני האדמה ושמחה לאנושות"                                                                                                            

ראשי הכנסיות הפרנציסקאנית  והפרוטסטנטית ברמלה, קיימו השבוע כל אחד בכנסייתו טקסי קבלת פנים לרגל חג המולד והשנה החדשה. את הטקסים כיבדו ראש העיר רמלה מיכאל וידל, סגנו רונן מושייב, חבר מועצת העיר עו"ד מוסא סאבא, ראש אגף החקירות במרחב השפלה נצ"מ יגאל עזרא, מנהיגי הציבור הנוצרי והמוסלמי בעיר, תושבים ועוד.

ראש העיר וידל ברך את הקהילה הנוצרית בחג מולד שמח, שנת שלום, תקווה, איכות חיים, בריאות וכל טוב והדגיש את מחויבותו לכלל תושבי העיר: "רמלה היא סמל ודוגמא למופת של עיר רב תרבותית בה חיים בדו קיום ובשכנות טובה יהודים, מוסלמים ונוצרים. החיים המשותפים בעיר היא עובדה מוצקה שאותה יש לשמור ולטפח. אני מאחל לכם חג מולד שמח וכל טוב".

את מאות תושביה הנוצרים של העיר, קיבלו הכומר הראשי של הכנסייה הקתולית (פרנציסקאנית) ברמלה האב עבד אל מסיח פהים, הכומר האב סמואיל פאנוס ראש הכנסייה האנגליקנית, האב ביוק ביוק וראש הכנסייה האורתודוכסית האב ניפון  מיצוליס, שברכו את הקהילה הנוצרית והדגישו את החיים המשותפים הטובים בין היהודים לנוצרים ואמרו בין היתר: "כבוד הוא לנו לארח אתכם במשכננו, אנו מתפללים ביחד איתכם לשלום ושותפות בין כל העמים. הכבוד לאלוהים שבמרומים והשלום על פני האדמה ושמחה לאנושות".
 
 
חזרה
Facebook