רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - תרבות

ערב עיון של התרבות התורנית עם הרב יגאל כהן

ערב עיון של התרבות התורנית עם הרב יגאל כהן

במסגרת אירועי חודש טבת של התרבות התורנית במחלקת ספורט ואירועים בעירייה, התקיים ערב עיון עם הרב יגאל כהן בהיכל הספורט דוד רזיאל ברמלה.

באירוע במעמד ראש העיר מיכאל וידל, מ"מ ראש העיר אברהם אילוז, סגן ראש העיר הרב מיכאל דרעי ,חבר מועצת העיר הרב איתן דהאן, מנהל מחלקת ספורט ואירועים, ניסים רון, השתתפו מספר שיא של 1500 משתתפים גברים ונשים.

את הערב פתח הרב שמואל אלמליח שאחיו אשר נפצע אנושות בכניסה לתחנה המרכזית בירושלים ובנס הוא מתאושש בימים אלה.  בהמשך ברך את המשתתפים ראש העיר מיכאל וידל שהוסיף דבר תורה מפרשת השבוע על יעקוב אבינו.   הזמר איתי ניגן שירי התעוררות בליווי גיטרה.

את הערב המרגש הנחה אליקים ויסנשטרן מנהל התרבות התורנית שציין שבימים אלו של חודש טבת שהימים קצרים והלילות מתארכים יש עניין גדול להרבות בשיעורי תורה דווקא בערבים ובלילות.

בשיאו של הערב עלה הרב יגאל כהן לבמה והעביר שיעור מרתק ובסיומו קרא קריאת שמע וקבלת עול מלכות שמיים יחד עם כל הקהל הגדול.

בשבוע שעבר התקיים שיעור של הרב ניר בן ארצי בבית הכנסת "חזון יחזקאל" בשכונת האומנים ובהמשך התקיימה שיחה מיוחדת של אדווה ביטון בתיכון איתן. ביטון איבדה את בתה אדל הי"ד בפיגוע של יידוי אבנים בשומרון והשיחה שלה התקיימה עם נשים ונערות במסגרת מדרשת "איתנות באמונה".
 
חזרה
Facebook