רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - תיירות

נפעל לשילוב רמלה לתוכנית הארצית כעיר מועדפת לתיירות

שר התיירות ח"כ יריב לוין בביקורו ברמלה:
נפעל לשילוב רמלה לתוכנית הארצית כעיר מועדפת לתיירות
ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, אירח השבוע את שר התיירות ח"כ יריב לוין והציג בפניו שורה של נושאים לקידום תשתיות התיירות לרמלה ושדרוג האתרים ההיסטוריים. רה"ע:"מימוש הפוטנציאל התיירותי של רמלה מהווה עוגן כלכלי ותדמיתי לעיר"

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, אירח את שר התיירות ח"כ יריב לוין בספרייה העירונית בלפר, במסגרת פגישת עבודה לקידום התיירות לרמלה. ראש העיר הודה לשר על ביקורו והעניק לשר סקירה מיוחדת על העיר, מצבה הדמוגרפי, כלכלי, חברתי והעלה בפני השר שורה של צרכים לקידום תשתיות התיירות לעיר. וידל הדגיש בפני השר, כי לרמלה אתרים היסטוריים ייחודיים וכי מטרתו העיקרית היא להפוך את רמלה לעיר תיירות כדוגמת עכו וקיסריה. רה"ע: "מימוש הפוטנציאל התיירותי של רמלה מהווה עוגן כלכלי ותדמיתי לעיר". השר לוין ברך את ראש העיר על בחירתו לראשות העיר וציין, כי הוא וממשלת ישראל מחויבים לעזור ולתמוך בקידומה של העיר. ראש העיר הציג כאמור בפני השר וצוותו את חזונו על הפיכתה של רמלה לעיר תיירותית נוספת במדינה, מה שיתרום לחיזוק כלכלת העיר. בין היתר ציין ראש העיר את הצורך בהכנת תוכנית אב לתיירות, שדרוג מתחם בריכת הקשתות, הקמת מלון בוטיק, הקמת לשכת תיירות למידע, שיקום מתחם המגדל הלבן ובריכות מאגרי המים שבתחומו, שיקום ושימור מבנים בעלי פוטנציאל תיירותי דוגמת מבנה העירייה ומבנים נוספים, שדרוג המסלול התיירותי, הפקת אירועים תיירותיים, שיקום חמאם רדואן ועוד.
השר לוין הדגיש, כי יפעל עם צוות משרדו לצורך קידום הנושאים שהועלו וכי יפעל לשילוב רמלה לתוכנית הארצית כעיר מועדפת לתיירות, וכבר בקרוב יועבר התקציב לקול קורא 2016 לשדרוג בריכת הקשתות. השר הוסיף, כי משרדו יקדם שילוט אחיד לאתרי התיירות בעיר, לרבות קידום תכנית לפיתוח המגדל הלבן גם כאתר תיירותי היסטורי ייחודי. במפגש נטלו חלק מ"מ ראש העיר אברהם אילוז, סגן ראש העיר מיכאל דרעי, המשנה לראש העיר גבי אברמשווילי, חברי המועצה יאיר דידי, בני בנימין, עו"ד מוסא סאבא, צוות השר ואורגני העירייה.
 

חזרה
Facebook