רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - ספורט

הג'ודו תמיד מנצח, גם ברמלה

לא רק באולימפיאדה מחכים לתוצאות טובות או למדליות בענף הג'ודו. מסתבר שגם ברמלה הציפיות גבוהות בשל העובדה שקבוצת הג'ודו ברמלה משיגה תוצאות מצוינות ואף זוכה בפרסים ומדליות.


בשבוע שעבר התקיימה אליפות בג'ודו במועדון ''פיסגה'' בחולון . קבוצות רבות מכל הארץ הגיעו לתחרות ובחנו את יכולתם מול יריבים חזקים כולם  
בגילאים שונים. אם לא שמעתם עד כה הנה הגילוי הגדול של העונה. יש ברמלה קבוצת  ג'ודו ברמה מתקדמת אותה מאמנים אדוארד פלתיאל ואיתי דבח. בתחרות שהייתה כאמור בחולון הגיעו הרמלאים לפיסגה תרתי משמע וגרפו שלשה פרסים לאחר שכל אחד מהם זכה במקום הראשון.  בבנות ניצחה עינת יוסף במקום הראשון. בקטגוריית ילדים ב' ניצח אלדד גוב ובקדטים ניצח אלכס בלוקופיטין  במקום הראשון. ''יש עתיד לג'ודו גם ברמלה'' אמרו הורי הג'ודאים בגאווה, ''אנחנו נמשיך לדחוף ולתת גיבוי לקבוצת הג'ודו ברמלה כדי שתגיע להישגים בינלאומיים בדיוק כמו ה''טקוואנדו''. הג'ודו תמיד מנצח ואת רוב המדליות האולימפיות השיגו ספורטאי הג'ודו.  גרי גוב האבא של אלדד גוב שזכה במקום הראשון ברך בשם ההורים שהודו לעיריית רמלה על התמיכה והעזרה ''אנו מקווים לקחת חלק פעיל בתחרויות נוספות, מה שנותן הרבה ביטחון להתקדם בענף הג'ודו כי הפוטנציאל קיים'' סיכם גרי גוב.
 
 
חזרה
Facebook