רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - ספורט

הישג לטניסאי הצעיר מרמלה - ישי עוליאל הוכתר כסגן אלוף אוסטרליה הפתוחה לנוער

הטניסאי הרמלאי ישי עוליאל שייצג את ישראל באליפות אוסטרליה הפתוחה לנוער, קטף את המקום השני בגרנאד סלאם.  עוליאל רשם לאורך הטורניר החשוב חמישה ניצחונות יפים עד הגעתו למשחק הגמר אותו הפסיד ליריבו ההונגרי פירוס זוסמובור. 

עוליאל ניצח את המערכה הראשונה, אך הפסיד בשתיים הנוספות והוכרז כסגן אלוף אוסטרליה. ראש עיריית רמלה יואל לביא, ברך את ישי ומאמנו ז׳אן פוצ'טאר וציין, כי עוליאל ראוי למחמאות על טורניר מרשים וכי מדובר בהישג יפה המביא כבוד וגאווה למדינת ישראל ולעיר רמלה ומהווה מודל לחיקוי לספורטאים צעירים. 
                                                      

עוליאל בן ה-17 שהיה מאוכזב בסיום משחק הגמר ציין, כי חש שהוא יכול היה לנצח את משחק הגמר, אך בהחלט שמח על הגעתו למעמד גמר האליפות, "אני שמח על הדרך שעשיתי בתחרות וההתקדמות שלי בתקופה האחרונה. אני בטוח שאם אמשיך כך, אגיע למעמדים דומים בתקווה לנצח אותם. אני רוצה להודות לקהל הישראלי והיהודי שהגיע לעודד אותי באליפות, התמיכה שקיבלתי גם מהארץ עזרה לי מאוד".                              

מנהל מחלקת ספורט ואירועים בעיריית רמלה, ניסים רון, ומנהל מרכז הטניס ברמלה, טירן בוקובזה, ציינו כי הגעתו של ישי למשחק הגמר היא הישג גדול וכי היה מרגש  לראות את ישי על אחת הבמות הגדולות ביותר של הטניס העולמי. "אנו גאים בישי ומאמינים שיגיע להישגים נוספים". יש לציין, כי עוליאל שזכה פעמיים באליפות האורנג׳ -בול נחשב לטניסאי מוכשר שמומחים בענף צופים לו עתיד מבטיח. כבוד!
 
 
חזרה
Facebook