רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - ספורט

ראש עיריית רמלה יואל לביא, העניק לטניסאי ישי עוליאל מלגת ספורטאי מצטיין

ראש עיריית רמלה יואל לביא, אירח השבוע בלשכתו של הטניסאי הרמלאי ישי עוליאל שייצג את ישראל באליפות אוסטרליה הפתוחה לנוער, וקטף את המקום השני בגראנד סלאם.   לביא ברך את ישי על הישגיו האחרונים והעניק לו מלגה עירונית על סך של 9,800 שקלים.

ראש העיר שבח את עוליאל ומאמנו ז׳אן פוצ'טאר שנכח בפגישה וציין, כי עוליאל ראוי למחמאות על טורניר מרשים וכי מדובר בהישג יפה המביא כבוד וגאווה למדינת ישראל ולעיר רמלה ומהווה מודל לחיקוי לספורטאים צעירים.                                                      

עוליאל: "אני מודה לראש העיר, מחלקת הספורט ומרכז הטניס על האמון  והתמיכה. אני שמח הן על הדרך שאני עושה גם בתחרות האחרונה והן על ההתקדמות שלי בתקופה האחרונה. אני בטוח שאם אמשיך כך, אגיע למעמדים דומים בתקווה לנצח אותם. אני רוצה להודות לקהל הישראלי והיהודי שהגיע לעודד אותי באליפות, התמיכה שקיבלתי גם מהארץ עזרה לי מאוד". בפגישה נכחו מנהל מחלקת הספורט בעיריית רמלה ניסים רון ומנהל מרכז הטניס ברמלה טירן בוקובזה ואביו של עוליאל אברהם. רון ובוקובזה: "אנו גאים בישי ומאמינים שיגיע להישגים נוספים". יש לציין, כי עוליאל שזכה פעמיים באליפות האורנג׳ -בול נחשב לטניסאי מוכשר שמומחים בענף צופים לו עתיד מבטיח. 
 
 
חזרה
Facebook