רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - ספורט

ליגת השכונות ברמלה לקראת הישורת האחרונה

ליגת השכונות ברמלה פותחת פער בדרכה לישורת האחרונה. זו השנה השביעית שליגת השכונות ברמלה מתנהלת במתכונת הנוכחית כאשר גולת הכותרת היא ''לא לאלימות כן לכדורגל הוגן'', במסגרת ''עיר ללא אלימות''.

יצוין שבכל שנה מתחרות ביניהן 12 קבוצות כפול שלשה גילאים ומאות כדורגלנים צעירים. גם בעונה זו נראה שהקבוצות מתמודדות האחת עם השנייה כאשר הדרוג ושמות הקבוצות נותרות בעינן, אם לצמרת או אם למרכז הטבלה ומטה. כפי שטבלת המשחקים נראית, בצמרת בולטות בן גוריון, אג''ש אלעודא, גני דן, קריית מנחם ועוד. בדרך כלל בתחתית, כמעט בכל עונה, שורדות הקבוצות החלשות.

בשבוע שעבר התקיים הסיבוב ה-15. שוב ניתן להבחין שהגדולות הוסיפו עוד נקודות למאזן בדרך לצמרת הגבוהה. כזכור בסיום העונה הסדירה תעלינה קבוצות ליגת השכונות לדשא הסינטטי בפארק עופר לטורניר הקיץ המסורתי.

התוצאות הבולטות במחזור שהיה: בכיתות ז'- ח' ניצחה אג''ש אלעודא את קבוצת גולני 2-1 במשחק צמוד ומעניין. קריית מנחם הפתיעה את סוקולוב לאחר שניצחה 4-0 . קריית מנחם הוכיחה שגם היא מצטרפת לחלק העליון של הטבלה. גני דן גברה על פידל 2-0 תוצאה שמעלה את גני דן עוד שלב בטבלה. בכיתות ט'-י' ניצחה גולני את אגש אלעודא 3-1 וטיפסה עוד מקום בטבלה. סוקולוב הנחילה ניצחון קל על קריית מנחם 7-2 ובמשחק דרמטי ומותח נפרדו פידל וגני דן בתיקו רב שערים, 2-2 בסיום. משחק נוסף בין שתי הקבוצות לילדי כתות י''א , י''ב ניצחה פידל בתוצאה 6-5 לאחר משחק צמוד ומרתק. עוד בקטגוריית הנוער סוקולוב גברה על קריית מנחם 4-1. אג''ש ניצחה את גולני 3-1 .

הטבלה הפעם קיבלה צבע שונה כאשר כולה כמעט צמודה ומאוזנת. יהיה מעניין לעקוב ולראות מי תמשיך הלאה בדרך הניצחונות ומי תמעד עד הסוף כאשר נכנסים לחודש האחרון של הליגה. ליגת השכונות מנוהלת על-ידי מחלקת ספורט ואירועים במסגרת הפרויקט ''עיר ללא אלימות''. 
 
 

 
 
חזרה
Facebook