רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - ספורט

רמלה זוכת פרס הספורט לשנת תשע״ו

גבוה יותר, חזק יותר, הישגי יותר. רמלה זוכת פרס הספורט לשנת תשע״ו הפרס הוענק הערב לרמלה ע״י שרת התרבות והספורט ח"כ מירי רגב, על הישגיה של רמלה בקידום מערך הספורט, תשתיותיו ועידוד אורח חיים ספורטיבי ובריא.
השרה ח״כ רגב: ״אני גאה להעניק לרמלה את פרס הספורט על הצטיינותכם בפיתוחם וטיפוחם של פעולות ותשתיות תרבות וספורט ברחבי העיר״. במעמד ראשי רשויות מקומיות העניקה הערב השרה רגב לרמלה את פרס הספורט לתשע״ו, בשל הישגיה של העיר בקידום הספורט, בניית תשתיות ועידוד אורח חיים בריא. יש לציין, כי רמלה זכתה במקום הראשון וזהו הפרס השני שקיבלה רמלה בתחום הספורט בחמש השנים האחרונות! את הפרס קיבל מנהל מחלקת הספורט והאירועים בעיריית רמלה ניסים רון וצוותו. שרת התרבות והספורט ח״כ מירי רגב :״אני גאה להעניק לרמלה את הפרס, ראשי הרשויות אינם נבחנים רק על שירותי החינוך וחזות העיר, אלא גם על איכות חיים עירונית כוללת, שמקומם של התרבות והספורט נדבך חשוב ומרכזי בה. שאו ברכה, נמשיך לעבוד יחד כדי ליצור תרבות רב גונית לצד ספורט משגשג לתפארת מדינת ישראל״.
מ״מ ראש העיר עו״ד מוטי יצחקי הודה לשרה וצוות השופטים על הבחירה ברמלה וברך את צוות מחלקת הספורט על ההישג. מנהל מחלקת ספורט ואירועים ניסים רון: :״הזכייה במקום הראשון מהווה עבורנו הערכה וגאווה על מצויינות בקידום מערך הספורט העירוני למען ילדי ותושבי העיר. אני מודה להנהלת העיר על האמון ולכל צוות המחלקה ואורגני העירייה השותפים לפרס״.
 
 
חזרה
Facebook