רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - ספורט

געגועים לליגת הקיץ– היום המחזור השני

ביום שישי שעבר החלו משחקיה הלוהטים של ליגת הקיץ לבוגרים בקול תרועה רמה. הטורניר שהפך למסורת מהווה עניין רב ורבים משוחרי ואוהבי הכדורגל נוהרים בכל יום שישי לצפות בחוויית כדורגל כאשר השחקנים מוכיחים שגם לליגה הזאת יש כוכבים, שחקנים ברמה גבוהה, וכמובן, כדורגל איכותי ומשובח.

מפאת הביקוש הרב של קבוצות נוספות להצטרף לליגה, התקיימה וועדה מיוחדת שהחליטה לצרף עוד שתי קבוצות ובכך הליגה גדלה ל-14 קבוצות. כאמור ביום שישי שעבר נפתחה הליגה והרושם הראשוני שהפעם נהנה ממשחקים רוויי מתח וענין באופן ספורטיבי והוגן, ואכן, הוועדה המארגנת בראשותם של רפי דרעי ואלי קאו ביקשו שוב מבעלי הקבוצות והשחקנים לשמור על משחקים ספורטיביים והוגנים. ''מי שיחרוג מהתקנון ומהכללים הידועים יורחק מהמשחקים.'' אמר רפי דרעי והדגיש שהפרויקט פועל במסגרת התוכנית ''עיר ללא אלימות'', בשיתוף עם מחלקת ספורט ואירועים בעיריית רמלה.

המשחקים הבולטים ששוחקו במחזור הראשון, סיני התמודדה מול קבוצת האורתודוכסים כאשר שתי הקבוצות מגלות לחימה ונחישות ושתיהן אינן מוותרות. השחקנים הנלהבים שהיו רעבים מאוד לכדור כבר רמזו על הבאות ולשום קבוצה לא יהיה קל מולם. בסיום ניצחה קבוצת סיני הוותיקה בתוצאה 3-1 מצמד שערים של דור אבינו הצעיר שמשתף פעולה עם אחיו הוותיק אבי. בשאר המשחקים היו גם הפתעות ודרמות, שנראה כי ילכו ויעצימו עד לסיום הטורניר. במשחק נוסף ניצחה ''אביקו'' את ''ג'ואריש ''4-1 . ''מרלים נטוורק'' מול  ''פיצה פנורמה'' הראשונה ניצחה 3-2 , ''כוכבי רמלה נגד כוכבי השלום 2-1, ''התותחנים'' ניצחו את ''לטינו'' 4-2 וה''שלום'' הביסה את ''אלהודא'' 7-2. 

''בהתחשב בעובדה שזה היה המחזור הראשון אנחנו מאוד מרוצים. גם מבחינה מקצועית וגם מבחינת הארגון והסדר, עמדנו במבחן למרות שאנחנו רק בהתחלה'' סיכם מנהל הטורניר רפי דרעי. 
 
 
חזרה
Facebook