רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - ספורט

קריית הספורט ברמלה ננעלה בקול תרועה רמה

כ-1000 פעילים השתתפו בענפי הכדורגל, כדורסל 3/3 וטניס שולחן 

בעוד טורניר הבוגרים בליגת הקיץ רק החל, הסתיימו המשחקים בקריית הספורט לילדים, נערים ונוער לפני זמן קצר.

כידוע, מידי שנה מתקבצות קבוצות הפעילות בליגת השכונות ומקיימות טורניר הנערך במסגרת מחלקת ספורט ואירועים בהנהלת ניסים רון.  במשך שבועיים, במהלכם התנהלו המשחקים, שיחקו 30 קבוצות, בשלש קטגוריות כאשר הרמה הייתה גבוהה מאוד ובמהלך המשחקים אף התגלו כישרונות יוצאי דופן.

מלבד הכדורגל ייצגו שחקני כדורסל את האימונים והמשחקים, ולבסוף עלו גם ענף הטאקוונדו וגם טניס שולחן. יצוין שכל המשחקים התנהלו בצורה ספורטיבית והוגנת ללא תקלות או חריגות מהתקנון ומהחוקה. משחק בולט במיוחד היה בין אגש אלאודע לבן גוריון בכתות ט'-י' כאשר אגש מנצחת בהארכה ומפגינה משחק כדורגל משובח ואיכותי. התוצאה בתחילת ההארכה הייתה תיקו. בכתות ט'- י' ניצחה שוב בן גוריון את  ג'ואריש 3-0. בכיתות י''א – י''ב ניצחה בן גוריון שוב את ג'ואריש  4-1.  

טקס הענקת הגביעים והמדליות נערך במעמד ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, שהעניק את הגביעים לקבוצות הזוכות ולספורטאים המצטיינים.   וידל ברך את השחקנים, וציין כי חרט על דגלו את קידום החינוך כאשר החינוך הבלתי פורמאלי הוא חלק בלתי נפרד, המכיל את  כל חוגי הספורט.  ראש העיר הדגיש כי בכוונתו להיות מעורב ולקדם את הספורט בכל הענפים, וכי בכוונתו להחזיר לפעילות בעיר את קבוצות הפועל וביתר רמלה בכדורגל ואף ציין, כשחקן עבר בהפועל רמלה, כי הספורט מקנה ערכים וגורם לאדם להיות אזרח טוב יותר.

 
 

חזרה
Facebook