רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - ספורט

ליגת הבוגרים בפארק עופר- חווית כדורגל מושלמת

ליגת הבוגרים בכדורגל מתנהלת השנה בפארק עופר בכל יום שישי, באווירה ספורטיבית ונעימה.

עשר קבוצות משתתפות בטורניר שהפך למסורת זו השנה הרביעית ברציפות. יצוין שהשחקנים והמאמנים מקפידים היטב על המשמעת וההתנהגות כאשר הכותרת היא ''לא לאלימות וכן לכדורגל הוגן''. הטורניר נערך בחסות מחלקת ספורט ואירועים בעיריית רמלה בשיתוף עם הפרויקט ''עיר ללא אלימות''. עד כה לא נרשמו חריגות  מיוחדות והליגה מתנהלת כאמור בסדר מופתי תחת פיקוחה של הוועדה המארגנת, בראשה רפי דרעי ואלי קאו.

לאחר המחזור השלישי אפשר להצביע על כמה קבוצות שיגיעו רחוק בזכות רמת המשחקים שהן מציגות ובזכות יכולת מופלאה שמהווה חווית כדורגל מושלמת. הפתעת הליגה עד כה היא קבוצת ''סיני'' שמחדשת ימיה כקדם ומנצחת בשלושת המחזורים. במחזור האחרון ניצחה ''סיני'' את קבוצת ''שיכון מיעוטים'' בתוצאה 3-2 לאחר משחק צמוד גם בתוצאה וגם ביכולת. אין ספק שהקבוצה אותה מנהלת משפחת דודפור מסטודיו סיני עשתה השנה כמה צעדים קדימה, כפי שמתאר ראש הקבוצה רוני דודפור: "אנחנו משחקים בליגה עשרות שנים עוד מתקופת הטורנירים בטניס, נמאס לנו להיות בינוניים והחלטנו השנה ללכת עד הסוף. חיזקנו את הקבוצה בשחקנים טובים ואני מקווה שהפעם ניקח אליפות. מקום שני או אחרון זה אותו הדבר, אנחנו מכוונים גבוה ומחזירים עטרה ליושנה''.

עוד תוצאות בולטות: ג'ואריש וכוכבי השלום נפרדו בתיקו 2 במשחק כדורגל מושלם מצד שתי הקבוצות. איוב אבו זביט כבש שער מרהיב במספרת שהקפיץ את 500 הצופים שנכחו במגרש. הכוכבים של סוזי הפתיעו את קבוצת אביקו החזקה והנחילו לה הפסד ראשון 4-1. שאר התוצאות: פיצה פנורמה- אלהודא 3-1, השלום- התותחנים 4-1 , האורתודוכסים – מרלין נטוורק 4-0. לסיכום היה זה מחזור מפואר בשערים והפתעות שהיווה חווית כדורגל  מושלמת. היום (שישי) יערך מחזור נוסף ומומלץ להגיע וליהנות מכדורגל משובח באווירה ספורטיבית ונעימה. 
 
 
חזרה
Facebook