רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - ספורט

נחנך אולם הספורט החדש והמודרני בקריית האומנים

ברמלה משקיעים יותר בספורט ובתרבות הפנאי
נחנך אולם הספורט החדש והמודרני בקרית האומנים 
בבניית האולם החדש הושקעו כ-25 מיליון שקלים. מדובר באולם ספורט מודרני  שישמש את תושבי העיר לענפי הספורט השונים, חוגים, תרבות הפנאי, מחול, כושר, התעמלות, משחקי כדור ועוד.  שרת התרבות והספורט ח"כ מירי רגב: אפעל יחד עם חבריי בממשלה כדי לעזור לרה"ע להצליח. כבר השנה נחתוך כאן ברמלה עוד הרבה סרטים. נבנה מתקני ספורט, נקיים את מרוץ רמלה ונעזור  בהפקת פסטיבל "רמלה עיר עולם" שיתקיים כבר בחג הסוכות הקרוב".  ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: "אני מודה לשרת הספורט והתרבות על התמיכה ולכלל השותפים על חלקם בהקמת מרכז הספורט החדש. נמשיך להשקיע משאבים רבים בתשתיות הספורט במטרה לעודד ולטפח אורח חיים ספורטיבי ותרבות פנאי עשירה ומגוונת"
במעמד שרת התרבות והספורט ח"כ מירי רגב  וראש עיריית רמלה מיכאל וידל, נחנך השבוע (יום שלישי) היכל הספורט החדש והמודרני שהקימה העירייה בקריית האומנים בשיתוף מפעל הפיס, הטוטו ומשרד השיכון. אולם הספורט החדש הוקם בעלות של כ-25 מיליון שקלים והוא מהווה חלק בלתי נפרד מהתוכנית העירונית לפיתוח ושדרוג תשתיות הספורט בעיר.
שרת התרבות והספורט מירי רגב, ברכה על חנוכת האולם וציינה, כי בכוונתה ובכוונת כל חברי הממשלה לעשות הכול כדי לעזור לשגשוגה של רמלה. השרה רגב: "חברי ראש העיר מיכאל וידל, אני יודעת כמה חשובה לך העיר, כמה חשובים לך תושביה. אני יודעת וראוי שכל תושבי רמלה יידעו שאתה פועל בכל הכוח במשרדי הממשלה כדי להביא תקציבים לרמלה, עיר רב תרבותית מיוחדת במינה. אני מבטיחה לך, כי אפעל במשרדי ויחד עם חבריי בממשלה כדי לעזור לך להצליח למען תושבי העיר. כבר השנה אבקר כאן עם הצוות שלי ונחתוך הרבה סרטים. נבנה עוד מתקני ספורט, נקיים את מרוץ רמלה אליו יגיעו מכל רחבי המדינה ונעזור ונתמוך בפסטיבל "רמלה עיר עולם" שיתקיים כבר בחג הסוכות הקרוב". השרה הוסיפה, כי היא מאמינה שספורט ותרבות מחברים בין אנשים וקהילות ו"את זה אני מבטיחה לממש כאן ברמלה ובכל ערי הפריפריה". ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, הודה לשרה רגב, על תמיכתה ולכלל השותפים בעשייה ובמימון בניית האולם, מפעל הפיס, הטוטו ומשרד השיכון והבינוי. מיכאל וידל: "בשעה טובה ומוצלחת אנו פותחים את מרכז הספורט החדש בקריית האומנים שנבנה בשיתוף מפעל הפיס, הטוטו, משרד השיכון והבינוי והעירייה. אני מודה לשרת הספורט חברתי מירי רגב, על תמיכתה הגדולה במשאבי המשרד למען קידום הספורט והתרבות ברמלה. תודה לכלל השותפים שעמלו ועסקו בבניית היכל הספורט המרווח והמודרני. המרכז יעניק לתושבי העיר חוויה חינוכית מעשירה עם שלל פעילויות של חוגים לילדים, בני נוער ובוגרים בתחומי הספורט ותרבות הפנאי. נמשיך להשקיע משאבים רבים בתשתיות הספורט במטרה לעודד ולטפח אורח חיים ספורטיבי ותרבות פנאי עשירה ומגוונת.  ברצוני לאחל לתושבי העיר הנאה רבה ממגוון הפעילויות והחוגים". 
המדובר במרכז ספורט מודרני שמכיל אולם ספורט עם 350 מקומות ישיבה ואופציה להרחבת טריבונה מיוחדת ל-1500 מקומות, חדרי ספח, חדר כושר מקצועי ומודרני, סטודיו להתעמלות, חדר לפעוטות, סטודיו למחול, סטודיו לאומניות לחימה, לובי, מזנון, חדרי הלבשה, חדר שופטים ועוד.
בטקס המיוחד השתתפו מ"מ ראש העיר אברהם אילוז, סגן ראש העיר מיכאל דרעי,  סגן ראש העיר רונן מושייב, המשנה לראש העיר גבי אברמשווילי, חברי מועצה, מנהל מחלקת ספורט ואירועים ניסים רון שהיה בין המברכים, תושבים ואורגני העירייה.
ראש העיר הדגיש, כי העירייה תמשיך בפעילותיה ביתר שאת במטרה לעודד ולטפח אורח חיים ספורטיבי, שדרוג מרכזי הספורט בעיר, תוך טיפוח ספורטאים מצטיינים וקיום שורה ארוכה של אירועים עממיים ותחרותיים.
על עבודות הבנייה וכלל הציוד והריהוט הנלווה עמלו אנשי אגף ההנדסה בראשותה של מהנדסת העירייה זאנה סלובייצ'ק ואנשי מחלקת הנכסים בניהולה של מיכל רוטמן. על החלק האומנותי ניצחו בנות להקות המחול באנגי של יהודית דביר נבון, חברת להקת "רמנוער" אור סמוראי והכנרית רוני שטרית. הנחה אורן רדעי.
 
חזרה
Facebook