רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - ספורט

מכבדים את זכרו של שחקן מכבי רמלה ונבחרת ישראל מאיר נימני ז''ל

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל ומ"מ רה"ע אברהם אילוז, לקחו חלק ערב חג הסוכות בטורניר נוער מיוחד לזכרו של שחקן נבחרת ישראל לשעבר מאיר נימני ז"ל, שהתחיל את קריירת המשחק שלו במכבי רמלה. בטורניר שהתקיים במגרש הכדורגל פארק עופר ברמלה השתתפו קבוצות נוער מרמלה, שוהם, נס ציונה ורמת אליהו. ראש העיר וידל ברך את משפחתו של מאיר נימני ז"ל שהיה דוגמא ומופת לשחקן כדורגל שהאמין, חלם  והגשים את חלומו לשחק במכבי רמלה, מכבי ת"א ובנבחרת ישראל!

וידל: "מאיר היה שחקן מבריק, מוכשר והוגן שהגיע להישגים ספורטיביים מרשימים שהביאו כבוד רב הן למשפחתו, הן לעיר רמלה והן כשחקן נבחרת ישראל". ראש העיר ברך את השחקנים הצעירים ושיבח את משחקו של שוער קבוצת הנוער של נס ציונה יהלי נימני, בן משפחת נימני שיחד עם חבריו גרפו את המקום הראשון כשניצחו בגמר את שוהם 2:0.

אחיינו של מאיר ז"ל, עו"ד אילן נימני, שהיה בין יוזמי הטורניר המיוחד, ציין כי דודו היווה דוגמא לשחקן שהשקיע, התמיד וגילה רצון עז להגיע להישגים ואכן הצליח. עו"ד נימני: "זוהי מורשתו לדורות הבאים, מי שמתמיד ומאמין יגשים, עם הרבה עבודה, השקעה ואמונה, ניתן להצליח בגדול" את הטורניר ניהלו צוות מחלקת ספורט ואירועים בניהולו של מנהל המחלקה ניסים רון. 
 
 
חזרה
Facebook