רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - ספורט

ליגת השכונות ברמלה חוזרת למגרשים

לאחר פגרת הקיץ בה נפשו שחקני ליגת השכונות לילדים ונוער, הרעב  לכדור התגבר  וכבר בחודש הקרוב תחל  הליגה לשנת 2017- 2018. שתיים עשרה קבוצות ישחקו במגרשים המוארים בכל רחבי העיר מידי יום ג'. השנה עלתה הליגה בדרגה וככזאת היא תהווה עניין לכל שוחרי הספורט בכלל והכדורגל בפרט. בעונה הזאת מתרגשת הליגה המיתולוגית מחידושים והפתעות שיתנו לשחקנים ולקבוצות יותר מוטיבציה ורצון להצליח, להגיע למגרשים ולהתמודד זה מול זה בגאווה צמודים לחוקה ולתקנון. העונה שעברה הגיעה לסיומה בסוף חודש יוני ומיד עשתה דרכה למגרשי הכדורגל בפארק עופר והשתלבה היטב בפעילויות במסגרת עיר הנוער. 450 ילדים ובני נוער נוטלים חלק בחוויה.

ליגת השכונות מיועדת לגילאי כתות ז' עד י''ב והיא מתחלקת לשלוש קטגוריות כאשר לכל מנהל קבוצה יש שלושה גילאים. כתות ז'- ח'. כתות ט'- י' וכתות י''א- י''ב . האתגר העומד בפני מנהלי הקבוצות והשחקנים הוא גדול וכל אחד יעשה מאמצים כבירים על מנת להגיע בסוף העונה לצמרת ובכך לזכות באליפות. בעונה שעברה היו קבוצות שהתמודדו על התואר וההבדל ביכולת של קבוצות הצמרת למרכז הטבלה ולתחתית היו בולטות במיוחד. משיחה עם כמה מנהלי קבוצות שלא צלח גורלם בעונה שעברה, אנחנו מבינים שכל הקבוצות חיזקו עצמם בשחקנים טובים ומוכשרים יותר. הרצון לנצח מצד השחקנים  קיימת בכל קבוצה ואם מפסידים זה לא נורא. כולם חייבים לזכור שמטרת הליגה לשכונות היא להטביע חותם בספורט הבלתי פורמלי  ולקיים את המפגשים ממחזור  למחזור ברוח ספורטיבית ובהגינות, כי זאת המטרה, התנהגות ראויה ומשמעת, מכאן זה מתחיל.

מארגני הליגה מאחלים לכל הקבוצות הצלחה בציפייה לכדורגל איכותי וברמה גבוהה. הליגה לשכונות מתנהלת במסגרת הפרויקט ''עיר ללא אלימות'' והמארגנים דורשים ''כדורגל ללא אלימות''. לסיום על כולם לזכור שזה רק ספורט. ליגת השכונות מנוהלת ע''י מחלקת ספורט ואירועים שאומרת: ''כן לכדורגל הוגן ולא לאלימות''. 
 
 
חזרה
Facebook