רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - זהירות בדרכים

הצלחה לחידון זהירות בדרכים ברמלה

ברמלה חושבים חיים
הצלחה לחידון זהירות בדרכים ברמלה
את המקום הראשון בחידון גרפו תלמידי בית הספר בר אילן. במסגרת החידון נערכה בבתי הספר פעילות חינוכית ולמידה בכל הקשור לנושא הזהירות והבטיחות בדרכים
 
תלמידי כיתה ה' מבתי הספר היסודיים בעיר, השתתפו השבוע בחידון העירוני לזהירות בדרכים, פרי יוזמת היחידה לזהירות
בדרכים, אגף החינוך והנוער, בתי הספר והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים ומשרד החינוך.
מנהלת אגף החינוך והנוער אלונה קליימן, ברכה את התלמידים המשתתפים ואיחלה להם הצלחה וציינה, כי מערכת החינוך העירונית רואה חשיבות רבה בשדרוג תשתיות הלימוד והחינוך לזהירות בדרכים והצלת חיים.
מנהל היחידה לזהירות בדרכים בעיריית רמלה אבי גורן ציין, כי לחידון קדמה פעילות חינוכית ענפה בבתי הספר בלימוד נושא הזהירות בדרכים,  בדגש לחוקי התנועה, חצייה נכונה ובטוחה של כבישים ורכיבה בטוחה על אופניים.  כל בית ספר בחר את התלמיד המצטיין שייצג את בית ספרו. 
מנהל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים שפלה נתי הרלב ציין, כי  הרשות פועלת בשיתוף פעולה מלא וראוי לציון עם עיריית רמלה בכל הקשור ללימוד נושא הזהירות בדרכים. הרלב הוסיף, כי הפעילות החינוכית באה לידי ביטוי גם בלימוד מעשי שתלמידי העיר מבצעים במרכז הפעיל ברמלה, בו לומדים התלמידים את חוקי התנועה, תמרורים ורכיבה נכונה ובטוחה.
התלמידים גילו ידע רב בחידון בו זכו במקום הראשון בית ספר בר אילן עם נציגת בית הספר התלמידה שירה אמונה לוי, מקום שני בית ספר האומנים עם נציג בית הספר התלמיד הראל מיכאלי ומקום שלישי בית ספר אחווה עם עדי ארביד. התלמידים המשתתפים והזוכים קיבלו תעודות וקסדות. כן ברך את התלמידים נציג משרד החינוך חנוך בניש. תודה לכלל השותפים שתרמו להצלחת החידון בהם רכזי זה"ב שפעלו בבתי הספר בעיר. 
 
 
 
חזרה
Facebook