רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - ספורט

ליגת הקיץ החלה במרכז הספורט העירוני ברמלה

ליגת הקיץ החלה במרכז הספורט העירוני ברמלה

ליגת הקיץ למבוגרים החלה לפעול במרכז הספורט העירוני ברמלה. 12 קבוצות נוטלות חלק בטורניר שמתנהל מידי יום בין השעות 19:00 – 22:00. בכך מחזירים עטרה ליושנה לאחר למעלה משני עשורים בהם לא פעלה ליגת השכונות לבוגרים. הליגה שמתרגשת על שוחרי הכדורגל בעיר מעוררת ענין רב גם בקרב השחקנים וגם בסביבתו של הרחוב הספורטיבי ברמלה ובסביבה כולה.  הקבוצות  נחלקו לשני בתים כאשר מכל בית תעלינה ארבע קבוצות שתתמודדנה במסגרת רבע הגמר בשיטת המפסיד יוצא [נוק אאוט].

השבוע התרשמנו מכמה קבוצות שבהחלט מאותתות על כוונותיהן, כך למשל ''ויקטור שאיבות'' שניצחה את קבוצת ''בכושר ובעוז''  שאף היא גילתה יכולת טובה. המשחק שפע באירועים כאשר שתי הקבוצות אינן מוותרות תוך לחימה בלתי מתפשרת על כל כדור.

היתרון נע מצד לצד ובסיום ניצחה ''ויקטור שאיבות'' בתוצאה רבת שערים 6:5. עוד קבוצה שטוענת לצמרת היא ''בני המיעוטים'' שגברה על ''ג'ואריש'' בדרבי המגזר בתוצאה 5:2 כשהראשונים שולטים במשחק לכל אורכו. ''שאוורמה הרצל 50'' ניצחה את ''הפועל רמלה'' 2:0. שאר הקבוצות המשתתפות בטורניר הן: ''אביקו'', ''הכרישים'', ''פרארי'', כוכבי השלום'' ו''השלום''. השופט במשחקים הוא רפי אוסדון. על הניהול והארגון מופקדת מחלקת ספורט ואירועים. 
 
חזרה
Facebook