רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - תרבות

ילדי רמלה חגגו את חג האילנות בנטיעות, שירה ובריקוד

ט''ו בשבט הגיע חג לאילנות

ילדי רמלה חגגו את חג האילנות בנטיעות, שירה ובריקוד

ילדי ותושבי רמלה חגגו את חג האילנות בכל בתי הספר, בגני הילדים ובשני טקסים מרכזים בבית ספר סיני ובמתחם בניין העירייה. בטקסים התקיים סדר ט"ו בשבט בהשתתפות  הנהלת העירייה, נציגי ועד ההורים, צוות ביה"ס ועשרות תלמידים מבתי ספר שונים בהם טללי חיים, בן גוריון ובן צבי ועוד.

בבית הספר סיני הובילו את האירוע התלמידים ממגמת התקשורת בקריינות, לצד מצגת שהוכנה על-ידי תלמידי כיתת ביניים 5 של המורה יונית. הסדר נפתח בדברי מנהלת       בית- הספר חיה ברקוביץ' והנהלת העירייה שברכו על העשייה המבורכת ועל פירות שבעת המינים וטעמו ממאכלים שהוכנו במטבח הלימודי בבית הספר.

את הסדר הנעימו בשירים וריקודים תלמידי מגמת מוזיקה ותנועה, על הלבוש, האיפור וסידור השיער הייתה אמונה מגמת טיפוח החן. בסיום הסדר יצאו המשתתפים לחנוכת החממה הלימודית של מגמת חקלאות ונטעו שתילים לכבוד החג. בטקס מרגש ניטע עץ מיוחד לזכרו של אלוף משנה משה שאול  ז"ל אביו של תלמיד ביה"ס בנוכחות התלמיד ואמו.

מנהלת ביה"ס הגב' חיה ברקוביץ': "כמו התאנים שנלקטות מעט מעט – כל שנה אנו מגלים בצוות ובתלמידים תכונות ויכולות חדשות ונהנים מכל אחת ואחד, וכמו גפן והיין המופק ממנו שמשתבח עם השנים גם בי"ס סיני משתבחים וממשיכים לפתח יכולות ייחודיות".

טקס נוסף ומרגש נערך ברחבת העירייה בהשתתפות, תושבים, אורגני העירייה ועשרות תלמידי בתי הספר טללי חיים, בן גוריון ובן צבי שהופיעו בשירה המאפיינת את החג . את הטקס הנחה מנהל יחידת התרבות התורנית בעירייה  אליקים ויסנשטרן . הטקס הופק ע"י מחלקת ספורט ואירועים.
                                                 חזרה
Facebook