רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - תרבות

עיריית רמלה תפיק בשיתוף מפעל הפיס תכנית אב לפיתוח התרבות

ברמלה משקיעים יותר בתרבות                               
עיריית רמלה תפיק בשיתוף מפעל הפיס תכנית אב לפיתוח התרבות 
                                                    
מנכ"ל עיריית רמלה רונן עזריה: התכנית תעסוק במיצוב העיר דרך
התרבות שתחשוף את העולם התרבותי העשיר של רמלה. התכנית תאיר ותשקף את מגוון התרבויות הצבעוניות והאותנטיות המאפיינות את רמלה ותושביה

 

עיריית רמלה החלה לקדם בימים אלה תכנית אב כוללת לפיתוח התרבות בעיר. המדובר בפרויקט משותף למפעל הפיס, המרכז לשלטון מקומי ועיריית רמלה במסגרתו נבחרו 9 ערים ברחבי הארץ בהן תופק התכנית לכל עיר ומאפייניה.

מנכ"ל העירייה רונן עזריה ציין, כי מדובר בתכנית כוללת לפיתוח ושדרוג  התרבות בעיר, כפלטפורמה המבטאת את הזהות הייחודית של רמלה לתושביה.  עזריה הוסיף, כי  התכנית תעסוק במיצוב העיר דרך התרבות ולצורך כך בחר מפעל הפיס יועץ חיצוני שילווה את העירייה בתהליך.

איתן ליפץ היועץ  העירוני שנבחר ועוסק במיצוב והשבחת ערך של ערים ציין, כי על פי התכנית יתבצעו מספר פעולות שבבסיסן יבוצע מיפוי של המצב הקיים בעיר, זיהוי גרעין החוזקות והייחודיות של רמלה כעיר רב תרבותית, פיתוח והעצמה והטמעה שתבוא לידי ביטוי בכל המערכות העירוניות. "רמלה היא עיר מרכזית ורב תרבותית בישראל, לה פוטנציאל גדול לפיתוח ומיקוד תרבותי שיהיה לנחלת כל תושבי מדינת ישראל."  

עזריה הוסיף, כי התכנית תהווה למעשה המשך ישיר לפסטיבל "רמלה עיר עולם" שהתקיים בסוכות האחרון והפך להצלחה גדולה ובו השתתפו עשרות אלפים מתושבי העיר ומרחבי הארץ. הפסטיבל חשף את העולם התרבותי העשיר של רמלה, שיקף והאיר את מגוון התרבויות הצבעוניות והאותנטיות המאפיינות את רמלה ותושביה.
 
חזרה
Facebook