רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - תרבות

מאות מתושבי רמלה השתתפו באירוע 'שלום שבת' שנערך במתחם המגדל הלבן

מאות מתושבי רמלה השתתפו באירוע 'שלום
שבת' שנערך במתחם המגדל הלבן

מאות מתושבי העיר לקחו חלק באירוע "שלום שבת" שקיימה העירייה, מחלקת ספורט ואירועים, היחידה לתרבות תורנית בשיתוף האגף לתרבות יהודית במשרד החינוך.

במסגרת האירוע התקיים ברחבת המגדל הלבן מופע מיוחד "יום שישי הגיע" בהשתתפותם של האומנים דקלון ,עידן יניב, ציון גולן ודן סודרי ששילבו בין שירי השבת המוכרים מהעדות השונות וקטעי קישור מתאימים וסחפו את הקהל הרב לשירה וריקוד.

המשתתפים הרבים ישבו סביב שולחנות ערוכים עם מופלטות ומיטב מאכלי המימונה. כיבדו בנוכחותם: ראש העיר מיכאל וידל , סגן ראש העיר הרב מיכאל דרעי  המשנה לראש העיר גבי אברמשוילי, מ"מ ראש העיר אברהם אילוז  מנהל האגף לתרבות יהודית במשרד החינוך הרב איתיאל בר לוי.

את הערב הנחה הרב אליקים ויסנשטרן מנהל התרבות התורנית, שהזכיר את דבריו של המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק, על חשיבות השבת בעם היהודי.   אריה פרומן, מפקח מחוז ירושלים באגף לתרבות יהודית במשרד החינוך, ברך את המשתתפים.

יש לציין, כי זו השנה השנייה שמתקיים ברמלה מופע של פרויקט "שלום שבת" שמטרתו להאדיר ולהוקיר את השבת בקרב כל חלקי האוכלוסייה דתיים ושאינם דתיים. את המופע הפיק המדור לתרבות תורנית במחלקת ספורט ואירועים בניהולו של ניסים רון, בסיוע של מחלקות העירייה.
 
חזרה
Facebook