רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - תרבות

בפעם התשיעית, תנו לי צ'אנס !

בפעם התשיעית, תנו לי צ'אנס !
מועצת הנוער רמלה מובילה את אירוע כישרונות הצעירים המרכזי  בעיר
"תנו לי צ'אנס", אירוע שכולו מוזיקה והשראה.

המופע שהפך למסורת ארוכת שנים, נתן במה לבני נוער מוכשרים בשירה ובנגינה.                                                        השנה התמודדו כ-10  בני נוער מול פאנל שופטים מוכרים מתעשיית המוזיקה בישראל.                                                                

אודישנים  שהתקיימו  בבתי הספר ותקופה של חזרות עם גל טל אור ומוזיקאים נוספים,   העצימו את המתמודדים שהצליחו להגיע לערב התחרות  שהתקיים  בהיכל התרבות.               

אל האולם נכנסו מאות בני נוער שנהנו  ממופע תרבותי ואף השפיעו על התוצאות  כשהצביעו למתמודד/ת האהוב עליהם דרך האינסטגרם של מועצת הנוער.

לצוות השופטים שהיה מורכב מ: עידן יניב, עדי ביטי  מורן דוד, רווית בטאשווילי, וענבר זיגדון אשר הגיעו לשפוט בהתנדבות,  היה קשה לבחור את השיר המנצח,  ולבסוף נבחרה תאיר אלבז   בשירו  של עידן חביב  "עכשיו או לעולם".  תאיר זכתה במלגה לבית ספר "רימון" ובתווי קנייה מוזיקליים שיאפשרו לה להמשיך להתקדם אל עבר החלום.

יו"רית מועצת הנוער אסתר גדמו, ציינה בהתרגשות: "זו השנה השלישית שאני לוקחת חלק בהפקת אירוע זה, כיף לראות שאנו כל פעם מתעצמים יותר, לומדים יותר, זה מרגש את כולנו במועצה כל פעם מחדש."

שילת ריבייב, דוברת מועצת הנוער, אשר לקחה אף היא חלק בהכנות, סיפרה על התהיך בערב זה, "התהליך שעברו המתמודדים היה מדהים, כל אחד לקח חלק משלו אל תוך הפאזל והיה כיף  לראות את כולם מגובשים ותומכים אחד בשני"

תודה לעיריית  רמלה, לחווה לוזון, מנהלת מרכז הדרכה לנוער, לגל טל אור המפיק המוזיקלי, לשם טוב זאבי המנהל האומנותי, טל יעקבי, יקיר גרשוני מנהלת רדיו "קול רמלה" וצוותו על שידור מופע בזמן אמת.   תודה מיוחדת לשרון פלא חיים על הנחיית האירוע, לחברי מועצת הנוער העירונית ברמלה ולעומדת בראשה אסתר גדמו, וכמובן למתמודדים לנגנים ולקהל.
 
חזרה
Facebook