רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - תרבות

רמלה עיר של מחול

רמלה רוקדת
רמלה עיר של מחול

כ-1000 רקדנים ורקדניות מרמלה ציינו השבוע שנה מוצלחת של ריקוד ומחול ברפרטואר ריקודים ססגוני של פולקלור מודרני, היפ הופ וג'אז.

חגיגת מחול ברמלה שציינה השבוע סיכום שנת פעילות מחול וריקוד.   כ- 1,000 רקדנים, מגילאי גן ועד 18 הציגו על במות רמלה מופעים המסכמים שנת פעילות פורייה ומוצלחת,  ברפרטואר ריקודים ששילב את מירב סגנונות המחול, הפולקלור, המודרני, ההיפ הופ והג'אז.

בני משפחות הרוקדים, חברים, רקדנים ורקדניות ותושבי העיר  צפו ונהנו משלל מופעי ריקוד ומחול שמרביתם התקיימו בהיכל התרבות העירוני. כבדו בנוכחותם ראש העיר, אורגני העירייה ומשפחות הרקדנים.

מופעי המחול יצאו לדרך בזה אחר זה החל מיום שני האחרון במופע הראשון שנפתח בשבוע שעבר (2.7), בו הופיעו רקדני סטודיו ענבר דאנס בניהולה של ענבר חדד אמסלם ממתנ"ס היכל התרבות.  יום למחרת (3.7), הופיעו רקדני סטודיו יהודית דאנס בניהולה של  יהודית דביר נבון, במרכזי מחול מענית ומרכז פיס, כאשר בסיום המופע חולקו תעודות לרקדניות בוגרות לקראת גיוסן לצה"ל.

מופע נוסף (4.7), נערך ע"י רקדני סטודיו יהודית דאנס, במרכז מחול שכונת קריית האמנים ולמחרת ב-5.7, הופיעו רקדני בי"ס למחול ערבה בניהולה של  ערבה פורת באשכול פיס. 

את חגיגת הריקוד המשיכו השבוע רקדני סטודיו לאה זמרו  משכונת קריית האמנים. את המופעים הפיקה המחלקה לספורט ואירועים בניהולו של ניסים רון, מנהל מרכז לאמנויות הבמה אבי ברנס יחד עם דוד לוי רכז פעילות המחול.  רון ציין, כי רקדני רמלה גילו יצירתיות רבה, מקצועיות וזכו למחמאות על מופעי מחול מושקעים, צבעוניים ושמחים. 
 
 
 
 
חזרה
Facebook