רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - תרבות

הצלחה לאירועי חג החנוכה ברמלה

הצלחה לאירועי חג החנוכה ברמלה
אלפים מילדי ותושבי רמלה חגגו את אירועי חג החנוכה

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: התרגשתי במהלך החג לפגוש אלפים מילדי ותושבי רמלה שהגיעו באהבה ונהנו משלל אירועי חנוכה שארגנה העירייה. רמלה עיר של תרבות ובכוונתנו להמשיך ולהנגיש לתושבי העיר מגוון עשיר של אירועי תרבות

אלפים מילדי ותושבי רמלה נטלו חלק פעיל בשלל האירועים שהתקיימו בחג החנוכה    תשע"ט -  2018 . 

אירועי חנוכה התקיימו במעמד ראש העיר  מיכאל וידל, שברך בשם העירייה. רה"ע וידל ברך על הצלחת האירועים והדגיש, כי העירייה משקיעה משאבים רבים בפיתוח ושדרוג תרבות הפנאי של תושבי העיר. "התרגשתי במהלך החג לפגוש אלפים מילדי ותושבי רמלה שהגיעו באהבה ונהנו משלל אירועי חנוכה שארגנה העירייה. אני רואה חשיבות רבה בקיומם של אירועי החג ואירועי תרבות לאורך כל השנה, רמלה עיר של תרבות ובכוונתנו להמשיך ולהנגיש לתושבי העיר מגוון  עשיר של אירועי תרבות, מרביתם בכניסה חופשית למען הציבור הרחב. אני מודה לכלל הגורמים השותפים להפקת האירועים ומימונם, לשר הפנים והשר לפיתוח הפריפריה אריה דרעי, למנכ"ל העירייה רונן עזריה ולצוות מחלקת ספורט ואירועים ולכלל מחלקות העירייה שעמלו על הצלחת האירועים, כל אחד וחלקו".                                                                      

במסגרת האירועים הרבים שהתקיימו בעיר נהנו ילדי רמלה ממופעי קרקס מרהיבים, מתנפחים, ים של הפתעות לילדים, מתחם דינוזאורים מרתק, הצגות ילדים בהם ההצגה פצ'פולה, המעיל המציל, מופעי שירה של  אהובת הילדים אנה זק, מופע של זוכת האירוויזיון נטע ברזלי , טברנה מרגשת עם היוצר והזמר שמעון בוסקילה, מופע מרקיד של כוכב הזמר התורני יניב בן משיח, פעילויות בספריית בלפר, בבתי הכנסת, בשלוחות רשת המתנ"סים, תיאטרון בובות, סרט פיצה ועוד. 
 
 
 
חזרה
Facebook