רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - תרבות

מברוק - שמחה גדולה הלילה ברמלה

מברוק - שמחה גדולה הלילה ברמלה

הצלחה להצגה "מברוק", פרי יוזמת עיריית רמלה, תיאטרון רמלה, בימת הנוער, המרכז לאומניות הבמה, מחלקת אירועים וספורט ומשרד התרבות והספורט. ראש העיר רמלה מיכאל וידל: "ברכות ליוצרים ולשחקנים המוכשרים על הצגה מרגשת"

ביקורות חיוביות להצגה מברוק מאת תיאטרון רמלה, בימת הנוער שזכתה להצלחה רבה עם הופעתה הראשונה במוצ"ש האחרון בהיכל התרבות העירוני.  ההצגה החדשה, "מברוק", עוסקת בשמחות ישראליות, בבימויו של הבמאי יוסי ג'וז כהן. על ההפקה עיריית רמלה - מרכז אמנויות הבמה בניהולו של אבי ברנס במסגרת המחלקה לספורט ואירועים, ניהול מוסיקלי של בן אלקיים, כוריאוגרפיה של נויה באנר שלמה.

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל כיבד את הערב בנוכחותו, וברך את היוצרים והשחקנים הצעירים והודה להם על פועלם למען הצלחת ההצגה. ברנס ציין, כי סיפור ההצגה, הוא סיפור המשקף שמחה ישראלית, כאשר בערב אחד קבעה פנינה, מנהלת אולם האירועים "מברוק" מספר אירועים בו זמנית, מה שגרם לבלבול ומבוכה בקרב מזמיני השמחה.

ברנס:  "בתוך כל אלה מתגלות קושיות: המלצרים פוטרו ואין מי שיגיש את המנות,  בין ההורים לילדי המצווה מתנהל ויכוח על אופי האירוע, בין החתן יואב לכלה תיקי נוצר משבר אמון, בין המשגיח כשרות שהופך למוהל ורב לבין השפית שכולם טוענים שהיא בסה"כ טבחית, ובין האימא לתינוק המוזר. כל אלה יחד הופכים בסופו של דבר לשמחה אחת גדולה, בה כל השמחות נחגגות באירוע אחד גדול. לאירוע מוזמן מי שהיה הזמר המיתולוגי בכל האירועים שהתרחשו בעבר בעיר רמלה, יובל בסון. אין ספק, שמחה גדולה הלילה". עוד כיבדו בנוכחותם: ניסים רון, מנהל המחלקה לספורט ואירועים, מנהלי המנגנון העירוני, תלמידים, תושבים ובני משפחה.

ההצגה הועלתה גם בפני תלמידי בתי הספר בעיר וזכתה להצלחה רבה בקרב התלמידים והמורים. האירוע הופק הודות לתמיכה של מפעל הפיס אשר העניק תמיכה ייחודית לקיום האירוע ומשרד התרבות והספורט  אשר הפעילות היא תחת חסותו.
 
חזרה
Facebook