רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - תרבות

מוזיאון רמלה יהפוך למרכז מבקרים ומידע על אתרי התיירות בעיר

מוזיאון רמלה יהפוך למרכז מבקרים
ומידע על אתרי התיירות בעיר

העבודות לשדרוג ושיפוץ מוזיאון רמלה נמצאות בעיצומן. ראש העיר מיכאל וידל :  שדרוג המוזיאון יכלול את שדרוג תצוגת הקבע שתהווה חוויה אינטראקטיבית וחווייתית על ההיסטוריה של רמלה 

תתחדשו. החלו העבודות ליישום התכנית העירונית לשדרוג מוזיאון רמלה ותצוגת הקבע שלו. ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ערך השבוע (שני) ביקור במוזיאון ועמד מקרוב על ביצוע העבודות.

וידל ברך על קצב העבודה ושדרוג המוזיאון וציין, כי הוא רואה חשיבות רבה בקידום מערך התיירות העירוני, פיתוח ושדרוג אתריה ההיסטוריים של העיר לרבות פיתוח מוזיאון רמלה שיהפוך למרכז מבקרים, מרכז מידע על אתרי התיירות והתרבות בעיר ויהווה בעצם מבואה תיירותית למבקרים בה.  ראש העיר הדגיש, כי שדרוג המוזיאון יכלול את שדרוג תצוגת הקבע שתהווה חוויה אינטראקטיבית וחווייתית על ההיסטוריה של העיר תוך התמקדות ברב- תרבותיות ובעושר ההיסטורי והאנושי שבה.                                                              

הפרויקט מתקיים במסגרת תכנית מורשת של משרד ראש הממשלה "ציוני דרך" (בתקציב משותף ממשלתי ועירוני) ובביצוע החברה הממשלתית לתיירות ועיריית רמלה.                       

על פי התכנון, שדרוג המוזיאון יכלול בניית מעלית שתאפשר נגישות טובה יותר לקומת הגלריה לאומנות. בהתאם לתכנית החדשה תיפתח הדלת הראשית מחדש ממרפסת המוזיאון הפונה לרחוב הרצל.

עוד בהתאם לתכנית, ישולב המוזיאון כשער תיירותי והתצוגה המוזיאלית, בו ייצרו את הגירוי הנחוץ לביקור עומק באתרי התיירות של העיר. 

בשל תחילת העבודות נסגר המוזיאון למבקרים החל מ - 25 בנובמבר 2018 ועד אמצע 2019.  יש לציין, כי אולם הגלריה לאומנות בקומה ב' לתערוכות מתחלפות, יישאר פתוח למבקרים. 
 
חזרה
Facebook