רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 ספורט

גביע המדינה ואליפות המדינה לרמלה

רמלה אלופת המדינה בטניס לשנת 2015
קבוצת מרכז הטניס של רמלה זכתה באליפות המדינה בטניס בפעם ה- 17 בתולדותיה ובגביע המדינה בפעם ה-13 . ראש עיריית רמלה, יואל לביא: זהו הישג מדהים! בתוך שבוע גרפו שחקני הטניס של רמלה את אליפות המדינה וגביע המדינה. מרכז הטניס רמלה מביא כבוד גדול לעיר ותושביה, ומהווה דוגמא  והשראה לאלפי ילדים ובני נוער
אחרי שקטפה בשבוע שעבר את גביע המדינה בטניס, ממשיכה קבוצת מרכז הטניס העירוני ברמלה לקצור תארים. השבוע  הוסיפה רמלה תואר נוסף לארון הצלחות והגביעים  של המועדון, לאחר שזכתה באליפות המדינה בטניס כשגברה במשחק הגמר , 2:0 על קבוצת הטניס הפועל עירוני לוד .משחק גמר הפליאוף ליגת על גברים נערך השנה במרכז הטניס ברמת השרון והועבר בשידור ישיר בערוץ הספורט.
ראש עיריית רמלה, יואל לביא, ברך את שחקני רמלה, הצוות המקצועי וחברי העמותה על ההישג המיוחד. לביא: "זהו הישג מדהים! 17 פעמים אלופים, מרכז הטניס רמלה מביא כבוד גדול לעיר ותושביה ומהווה דוגמא והשראה לאלפי ילדים ובני נוער. רק בשבוע שעבר הביאו שחקני רמלה את גביע המדינה לעיר בפעם ה-13 ובפעם השביעית ברציפות.  ערב נר שמיני של חנוכה אני שולח את ברכותיי לשחקנים, לצוותים המקצועיים, למרכז הטניס לחברי העמותה ולכל השותפים. חג שמח לכולם".
בתצוגת טניס משובחת וללא פשרות הצליחו טניסאי רמלה, אמיר ויינטרוב ונועם אוקון, לנצח את שחקני לוד, דודי סלע ובר בוצר.  משחקי הגמר היו צמודים כאשר ויינטרוב ניצח את סלע בשלוש מערכות 2::6, 7::6, 7::5 ואוקון ניצח את בוצר בשתי מערכות צמודות 7:6, 7:5.
יו"ר עמותת מרכז הטניס ברמלה ד"ר ג'ורג' קאקונדה: "אנו גאים בשחקני רמלה שהביאו לנו דאבל, גם גביע וגם אליפות. זה כבוד גדול לספורט ברמלה, שחקני רמלה גילו נחישות שהביאה לנו דאבל מיוחד". מנהל מחלקת ספורט ואירועים, ניסים רון, ומנהל מרכז הטניס ברמלה טירן בוקובזה ברכו את השחקנים  על ההישג הנפלא והודו לקפטן הקבוצה ישראל שמעוני ולחברי העמותה לקידום הטניס ברמלה. על ההשקעה ועבודת הצוות המדהימה שהובילה להצלחה.
 
 
 
חזרה
Facebook