רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 ספורט

ליגת השכונות ברמלה יצאה לדרך

דרך ארוכה מצפה לליגת השכונות לילדים, נערים ונוער ברמלה לאחר פתיחת המשחקים . ביום רביעי שעבר התייצבו כ-300 שחקני הליגה המתמודדות במגרשים המוארים ברחבי העיר.
המחזור הראשון היה מרתק ומעניין. השחקנים הצעירים שהיו מלאי מוטיבציה והתלהבות גילו יכולת משחק מעולה וכישרון רב שבא לידי ביטוי בגולים שהובקעו. יש לציין שהאווירה בכל המשחקים הייתה ספורטיבית והוגנת. כל משתתפי הליגה מודעים היטב  לערכי הספורט והחינוך ולנהלים שצמודים לשחקנים במהלך העונה כולה. מארגני הליגה מקפידים מאוד על המשמעת וההתנהגות ומדגישים שוב ושוב את החשיבות הרבה לכך, ''אנחנו מבהירים למשתתפי ליגת השכונות ומדגישים את הפרויקט ''עיר ללא אלימות'' שהוא למעשה המודל והמסגרת בה הליגה מתנהלת''.

המשחקים הבולטים במחזור הראשון, אג''ש אלהודא אירחה את אבן סינא, אם תרצו דרבי של המגזר. בשלוש הקטגוריות הפליאו השחקנים ביכולת וברמת המשחק. כדורגל ראוי לשמו. בגילאי כתות ז' ח' הסתיים המשחק ללא הכרעה בשוויון 2. המארחים כבר הובילו 0-2 אבל לא קבוצה כמו אבן סינא תרים ידיים, לאחר משחק עיקש  הצליחה להשוות בצורה מכובדת. בגילאי כתות ט' י' ניצחה בצורה משכנעת הקבוצה המארחת אלהודא ששחקניה גילו כישרון רב ועליונות מול הקבוצה היריבה אבן סינא, התוצאה בסיום 5-2 למקומיים. שיא המתח בדרבי היה בגילאי כתות י''א י''ב. המשחק היה שקול ברוב שלביו, האורחים מאבן סינא ניצחו בסופו של דבר בתוצאה 1-2. במשחק נוסף אירחה קבוצת גולני את רמת דן המתחדשת. בגילאי הילדים ניצחה גולני על חודו של שער 1-0, המפגש בין שתי הקבוצות היה מרתק ושופע ברק. בגילאי הנערים שוב היו אלה גולני שרגלם היו על העליונה, הפעם  בצורה חלקה יותר וחד משמעית. התוצאה בסיום 5-0 ותבוסה לרמת דן. נווה דוד יוספטל פגשה במגרשה את קבוצת בן צבי. האורחת ניצחה בשני גילאים, ילדים ונערים, 3-0   ו 5-3, בנוער נתקלה בן צבי בקבוצה עיקשת כאשר שחקני יוספטל מנצחים ללא תנאי 6-1. בן גוריון שזכתה בעונה שעברה בתארים רבים הוכיחה שוב את יכולתה ואותתה על כוונותיה לעונה זו. הקבוצה התארחה בשכונת קריית מנחם כשהיא מנצחת בכול הגילאים. ליגת השכונות מנוהלת על ידי מחלקת ספורט ואירועים בסיוע הפרויקט ''עיר ללא אלימות''. 
 
 
חזרה
Facebook