רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 ספורט

עמותת הטניס העניקה מלגה לאלוף העולם ישי עוליאל

יו''ר עמותת הטניס ברמלה ד''ר ג'ורג' קאקונדה העניק מלגות לאלוף העולם בטניס ישי עוליאל שגדל וצמח במרכז הטניס ברמלה, ולמאמנו ג'אן פוצ'טאר, אשר גידל והצמיח שחקן טניס ברמה גבוהה. קאקונדה אמר: ''אנחנו גאים בכם על כך שהבאתם כבוד לרמלה בפרט ולמדינה בכלל. שניכם מייצגים את ענף הטניס  ברמלה בהצלחה גדולה ואנחנו אנשי העמותה לקידום הטניס ברמלה נמשיך לתמוך בכם ולתת לכם את כול מה שצריך, אני מאמין שיגדלו כאן עוד אלופים לאור העבודה הקשה שמושקעת על-ידי המאמנים, חברי העמותה וכמובן טירן בוקובזה מנהל המרכז וניסים רון מנהל מחלקת הספורט''.


סכום המלגות עומד על 12 אלף שקלים שיעזרו לשניים במעט לקדם ולהתקדם. נזכיר כי ישי וג'אן נמצאים רוב השנה בחו''ל ומשתתפים בתחרויות יוקרתיות המעניקות עוד ועוד נקודות לישי עוליאל שעשה צעד ענק השנה כאשר המטרה היא להמשיך ולהתברג  בצמרת הטניס  העולמי.

רק לפני מספר ימים חזרו המאמן והשחקן לארץ לאחר סבב תחרויות מוצלח במיוחד בדרום אמריקה בו התחרה ישי בקטגוריית נוער עד גיל 18 והתוצאות הראו את ההתקדמות המטאורית המופלאה של ישי.   ניסים רון שנכח בטכס, אמר: ''הגעתם לסוג של שיא ועכשיו מתחיל רגע האמת, אנחנו גאים בכם ומאמינים שתמשיכו בדרך שבה התחלתם, ככול שישי מתבגר ככה הקושי גובר, תמשיכו לעבוד קשה בתקווה להגיע הכי גבוה שאפשר''.

טירן בוקובזה הדגיש ואמר שילדים ובני נוער רבים מצטרפים לפעילות במרכז הטניס בהשראתו של עוליאל שמהווה מקור לחיקוי בעיני רבים.  טירן: ''אנחנו ממשיכים בעבודה הקשה של המאמנים ומאמינים שעוד אלופים יגדלו כאן. דור בן יעקב מאמן צעיר שלמד הרבה מג'אן עושה עבודה מצוינת ומכשיר שחקנים צעירים לאליפויות, המאמן אריאל שימנוב המצמיח אלוף ישראל חדש, המאמן ישראל שמעוני המטפח טניסאים צעירים בשלוחת מרכז הטניס בקריית האומנים  במסגרת פרחי הספורט ואתנה, והמאמן דימטרי פלייטמן המאמן את קבוצות הייצוג של רמלה''.   טירן בוקובזה גאה במאמנים שעושים את המוטל עליהם ובדרכם המקצועית מטפחים טניסאים צעירים להישגים. ג'אן וישי הודו לחברי העמותה ולעומד בראשה ד''ר ג'ורג' קאקונדה על המלגה והבטיחו להמשיך להתאמן קשה ולהגיע להישגים וניצחונות גם בארץ וגם בחו''ל. 
 
 
 
 
 
 
חזרה
Facebook