רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 ספורט

משתתפי הפרויקט ''אבות ובנים'' התארחו באצטדיון ברמלה

הפרויקט ''אבות ובנים'' הגיע גם לאצטדיון העירוני ברמלה לדרבי השכונות בין בני לוד לביתר ת''א רמלה. התוצאה ידועה, 3-0 לביתר. 10 זוגות ''אבות ובנים'' הוזמנו למשחק המעניין ונהנו גם מכדורגל שווה וגם מהמתקן עצמו המטופח והמשודרג.
הפרויקט שיצא לדרך לפני חודש בדיוק מחבר את המשתתפים זה אל זה, ערבים ויהודים, באמצעות פעילות משותפת, כדורגל וחברה.  בכול יום שישי נפגשים התלמידים  והאבות  מבתי הספר ג'ואריש ורעות כדי להתמודד ביניהם במשחק הכדורגל.
שני בתי הספר משתפים פעולה מופתית הראויה לציון והתלמידים נהנים מאווירה ספורטיבית ונעימה. במהלך החודש האחרון התחברו האבות והבנים כאשר כולם כמקשה אחת משתפים פעולה בהנאה ובאהבה. היוזם והאחראי על הפרויקט, אלי קושניר, אמור לבקר היום במגרש בג'ואריש כדי להתרשם מהנעשה. הפעילות מתקיימת בימי שישי במשך שעה וחצי כאשר היא נושאת בחובה ספורט, כדורגל ומפגשים חברתיים. אלי קושניר מנהל הפרויקט ציין כי ''מטרת הפרויקט היא לגבש ולאחד ילדים ובני נוער ביחד עם האבות כדי לשמוע דברים זה מול זה, להגיע להבנות והחשוב מכול לאהוב ולכבד האחד את השני ללא הבדל בין דת גזע ומין''.   קושניר הוסיף ואמר ש"רמלה היא מודל לחיקוי בדו קיום המתנהל כאן שנים ארוכות." את הפרויקט ''אבות ובנים'' מלווה מקרוב מחלקת ספורט ואירועים המספקת את ציוד הספורט ותומכת גם מההיבט הספורטיבי והחברתי. ניסים רון מנהל מחלקת ספורט ואירועים סיכם: ''אנחנו מעודדים ותומכים בכול פעילות ששייכת לספורט, תרבות וחברה. הפרויקט ''אבות ובנים'' נותן פתח לתקווה ולקרוב לבבות בין המגזרים ברמלה שהיא רב תרבותית.  שילוב בתי הספר ג'ואריש ורעות מוסיף הרבה מאוד לחיי הדו קיום, לאהבת הזולת ולכבוד הדדי.''
 
 
 
 
חזרה
Facebook