רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 ספורט

קבוצות של ''ווינרים'' בליגת השכונות ברמלה

קבוצות הכדורגל בליגת השכונות ברמלה משנות ''פאזה'' וקופצות מדרגה. אם בעבר היו כמעט חצי מהליגה פייבוריטיות היום המצב שונה בתכלית. אמנם קיים עדיין הפער בין כמה קבוצות, אבל הפער הצטמצם ונעשה כמעט מאוזן בין הקבוצות כולן. במחזור האחרון היו בדרך כלל משחקים שקולים שהוכרעו ממש בסיום בהפרש של שער בודד לכאן או לכאן.

מנהלי הקבוצות שהצטרפו בעונה הנוכחית מהווים טריגר רציני עם השחקנים שממנפים את היכולת והרמה כלפי מעלה. השחקנים הצעירים לא מוותרים ונחושים לנצח, מה שהופך אותם לווינרים אמיתיים.  בעונות קודמות היו ויתורים מוקדמים של כמה קבוצות שבהחלט השפיעו על רמת המשחקים ועל התוצאות בסיום. עכשיו זה אחרת, השחקנים מתאמצים יותר, נלחמים יותר ומגיעים למשחקים נחושים והחלטיים על מנת להשיג תוצאה טובה.

ידוע שבליגת השכונות המטרה היא לשחק כדורגל ספורטיבי והוגן כאשר השחקנים מכבדים האחד את השני, אבל מטבע הדברים גם ההישגים והניצחונות חשובים. שחקני הליגה לשכונות מגלים שיפור ממשחק למשחק וטוב יעשו קברניטי הכדורגל ברמלה אם יבואו למגרשי הקט רגל המוארים בימי רביעי כדי לגשש ולזהות כשרונות שיובילו את הכדורגל הרמלאי לפסים הנכונים ולעתיד טוב יותר.

ביום רביעי שעבר היו משחקים מרתקים. בלטו במיוחד שחקני אבן- סינא שהביסו בכול הגילאים את גני דן גיבורי ישראל. יצוין ששחקן אבן- סינא עבד מוסרתי כבש 5 שערים ובישל 6. שחקן מוכשר שלא שייך לליגה הייצוגית. קריית מנחם הצטיינה אף היא לאחר שגברה עם מאמנה החדש אושר יוחננוב- על רמת דן 7-1 בגילאי ז'-ח ו-3-1 בגילאי ט'-י'. דניאל שהוא גם מאמן חדש ניצח ביחד עם חניכיו מרמת דן בתוצאה 4-6 בגלאי י'א- י'ב לאחר משחק משובח של שתי הקבוצות שהתעלה לרמה גבוהה. גולני בהדרכתו של אור אמנה גברה על בן צבי אותה מדריך קמילו לוי בכול הגילאים. גם במגרש במענית התנהלו משחקים לשלוש שכבות גיל בין יוספטל וג'ואריש אותם מאמנים סהר סלהוב ואדהם אבו לבן. בילדים ניצחה יוספטל בתוצאה 0-1 ובנערים ניצחה קבוצת ג'ואריש 1-2. בגילאי הנוער גברה ג'ואריש על יוספטל 2-3 לאחר מהפך מדהים. גם אג''ש אלהודא גברה על סוקולוב בשלושת הגילאים וטיפסה עוד שלב לעבר הצמרת. 
 
 
 
 
חזרה
Facebook