רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 ספורט

ליגת השכונות ברמלה נכנסת להילוך גבוה

ליגת השכונות לילדים ונוער ברמלה פתחה את הסיבוב השני לקראת הפיניש. אחרי פגרת החגים חזרה הליגה לפעילות רגילה ובימים אלה אף נכנסים להילוך גבוה. במסגרת הפרויקט ''עיר ללא אלימות'' הדגש הוא כמובן על חינוך וספורט לערכים ומינימום סבלנות לאלימות.

במהלך שנת הפעילות, נושא האלימות עומד בראש מעייניהם של המאמנים, השחקנים והמארגנים, והוכחה לכך היא משמעת טובה והתנהגות למופת של הקבוצות.

המאמן הוותיק והמנוסה של קבוצת ג'ואריש אהדם אבו לבן אמר השבוע: ''פעם היה חשוב לנו להיות אלופים ולנצח כול משחק יהיה מה שיהיה'',  מאז השתנו פני הדברים כאשר צוות המאמנים יודע שהדבר החשוב ביותר הוא ההתנהגות והמשמעת. אבו לבן מוסיף: ''אם פעם המבט היה לניצחון בכול מחיר היום החשיבה השתנתה, זאת בזכות צמד המנהלים טירן בוקובזה ואבי חזקיה שכל הזמן וכל השנים טפטפו לנו על ''עיר ללא אלימות'' ועל התנהגות טובה ללא פשרות. אין ספק שזו הייתה טעות לחשוב אחרת והתוצאות נראות היטב בשטח''.

בשבוע האחרון התנהלה הליגה כרגיל והמפגשים בין הקבוצות היו ספורטיביים והוגנים. השחקנים בכל הגילאים גילו סבלנות וסובלנות ולא היו אירועים חריגים. בגילאי כתות ז'- ח' ניצחה רמת דן את ג'ואריש 0-1 במשחק רווי מתח ועניין. במשחק צמוד ושקול גברה קבוצת בן צבי על אג''ש אלהודא בתוצאה 4-3. המשחק התעלה לרמה גבוהה בו הובקעו 7 שערים. קריית מנחם אותה מאמן אושר יוחננוב הביסה את גני דן 0-7 ושיפרה מאוד את מיקומה בטבלה. בגילאי כתות ט'- י' הפתיעה קריית מנחם את גני דן בניצחון 1-11 במשחק שהיה חד צדדי. בן גוריון עדיין ללא הפסד גברה על סוקולוב הולנד הקטנה בתוצאה 0-5 ותוקעת יתד בצמרת. בן צבי הכניעה את אג''ש אלהודא 4-6 וג'ואריש הביסה את רמת דן 0-4. בגילאי כתות י''א י''ב מחצה בן גוריון את סוקולוב הולנד הקטנה 0-6. ג'ואריש ניצחה את רמת דן 1-4 ובן צבי גברה על אלאודא 4-6. המשחק בין קריית מנחם לגני דן הסתיים בתיקו רב שערים 3-3.    

חזרה
Facebook