רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 ספורט

'אבות ובנים' – פעילות ספורטיבית משותפת

במסגרת הפרויקט ''אבות ובנים'' ברמלה, נפגשים בכול יום שישי בצהריים תלמידי בית הספר ''רעות'' ותלמידי בית הספר ''ג'ואריש'' לפעילות ספורטיבית וחינוכית ביחד עם האבות במטרה להידוק הקשרים בין השניים. המפגשים מתחלקים לשתי מחציות, חימום ואימון לפני ומשחק פנימי אחרי. 
ביום שישי האחרון הופיעו 15 זוגות בבית הספר ''רעות'', כאשר הפעילות והמפגשים נערכים בשני בתי הספר לסירוגין, ובתוך כך התלמידים פוגשים האחד את השני ומשחקים באותה הקבוצה. ''יש כאן דברים אמיתיים שקורים מעצמם וזה טבע הדברים, כולנו מרגישים כחבורה אחת שמשתפת פעולה בצורה מדהימה'' אמרו כמה מהאבות שמנצלים את הפרויקט לחזור לכושר גופני כמו בעבר.  ''מה שיפה כאן, זה שכולם מרגישים שהם בקבוצה אחת ללא הבדל בין ערבים ויהודים'' אמר המאמן והמנהל המקצועי, הדאם אבו לבן, והוסיף ''כולם חושבים שזה פשוט וקל לגבש חבר'ה משני הצדדים עם הוריהם, אבל זה לא מובן מאליו, הקירבה של האבות והבנים מחזקת את האמון בינם ובין שתי האוכלוסיות שמחוברות יחדיו לשעה וחצי של פעילות משותפת בספורט ובחינוך שגורמת לחיזוק הדו-קיום בעיר רב- תרבותית כאן אצלנו ברמלה''.

למרות מזג האוויר החם והשרבי מופיעים כ-15 זוגות מידי יום שישי כדי לחוות את החוויה במסגרת הפרויקט ''אבות ובנים'' והם נהנים מכול רגע להיות ביחד. היוזם של הפעילות המיוחדת הוא אלי קושניר שמפעיל את הפרויקט בכל רחבי הארץ בצורה המעוררת כבוד.  ''אנחנו התחלנו בפרויקט עם ערים בודדות והיום הפעילות נעשית בהרבה יותר מקומות, לאור ההצלחה אנחנו שוקלים להיכנס לעוד ערים ויישובים כדי שהאבות והבנים  ייהנו מחוויה מיוחדת ומפעילות גופנית וחינוכית כאחת'' סיכם אלי קושניר. הפרויקט ''אבות ובנים'' מופעל בשיתוף עם מחלקת ספורט ואירועים בעיריית רמלה. 

חזרה
Facebook