רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 ספורט

קריית הספורט קורצת לליגת השכונות

ליגת  השכונות לילדים, נערים ונוער ברמלה נכנסה לישורת האחרונה כאשר בשבוע שעבר הסתיימה העונה בקול תרועה רמה. בימים אלה נשואות כל העיניים של שחקני הליגה, בכל הגילאים, לעבר המגרש עם הדשא הסינטטי בפארק עופר שם יתקיימו השנה משחקי ליגת הקיץ במסגרת קריית הספורט המסורתית שנערכת בכל שנה.
והפעם בשורה לכל הספורטאים שמשתתפים בתחרויות - ימי הטורנירים יימשכו כשלשה שבועות, ובמקביל, תפעל עיר הנוער בה יהיו מופעים, אטרקציות, פעילות אקסטרים, תחרויות אתגריות ועוד הרבה הפתעות. בשבוע שעבר התקיימו משחקי המחזור ה-19 שהניבו שערים רבים תוך תצוגת כדורגל ברמה גבוהה שלא נראתה כמוה עד כה. מאמני רוב הקבוצות הודו כי היה זה מחזור יוצא דופן שבו התעלו השחקנים על עצמם, נלחמו על כל כדור, הציגו יכולת מצוינת והבקיעו שערים רבים. ''זו הייתה הפתעה מדהימה לראות איך שהשחקנים הצעירים התקדמו באופן יוצא מן הכלל ושיפרו את יכולתם האישית ללא הכר'' אמרו כמה מאמנים בגאווה ולא הסתירו את התרגשותם מתצוגת הכדורגל שזכו לראות.

ביום רביעי שעבר נערך המחזור ה-19 שבו הושגו תוצאות מעניינות ומרתקות. את הסיכומים והטבלאות נביא לכם בגיליון הבא בעיצומה של הפעילות בקריית הספורט. כמו בכל שנה כך גם הפעם גולת הכותרת בעיר הנוער תהיה ליגת הקיץ בכדורגל בה ייטלו חלק מאות ילדים ובני נוער שעושים את הכנותיהם האחרונות לקראת הטורניר המרתק. 36 קבוצות גילאי כתות ז'- י''ב יעלו על כר הדשא בפארק עופר החל מיום ראשון הקרוב. מאמני הקבוצות מדווחים על התעניינות שיא מצידם של השחקנים שמחכים לאירוע בקוצר רוח. בנוסף לכדורגל יתקיימו משחקי כדור נוספים: כדורסל [סטרייט בול] , טניס שולחן, כדורשת ועוד. מארגני הטורנירים מצפים למספר רב של מתמודדים שיאבקו על תואר וזכייה במקום הראשון המקנה גביע מהודר. כמו בפעמים הקודמות כך גם השנה ישתלבו המשחקים עם אירועי עיר הנוער שיתמקדו בבמה המרכזית.

מנהל מחלקת ספורט ואירועים, ניסים רון: ''אני שמח לבשר לתושבי העיר שעיר הנוער תיפתח כמתוכנן ביום ראשון הקרוב ותימשך כשלשה שבועות. מחלקת ספורט ואירועים ביחד עם מחלקות נוספות בעיריית רמלה עושה ימים כלילות למען התושבים כדי שייהנו מקיץ תוסס וססגוני עם תוכניות מפתיעות, הופעות מרגשות ופעילות מגוונת ומרתקת לכול הגילאים. אני מאמין שחגיגת האירועים הרבים תהיה מוצלחת, ואני מאחל לכל תושבי רמלה קיץ פורח, משגשג ומהנה''. עיר הנוער יחל ביום ראשון הקרוב כאשר בימי בין המצרים ותשעה באב הפעילות תיפסק ותתחדש בתחילת אוגוסט.     

רדיו קול רמלה ילווה את האירועים והמשחקים בשידורים ישירים מהשטח.

חזרה
Facebook