רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 ספורט

גביע אירופה בכדורגל הגיע לרמלה.

שבוע לפתיחת משחקי גביע אירופה בכדורגל לנשים ברמלה. ראש עיריית רמלה יואל לביא בחן מקרוב את הגביע ואמר: "העיר רמלה שמחה וגאה לארח את משחקי הפתיחה של אליפות אירופה בכדורגל נשים. הבחירה ברמלה היא, נדבך נוסף בהכרה לה זוכה רמלה הן בתחום הספורט והן בחיזוק תדמיתה של העיר. אני מאחל לנבחרת ישראל הצלחה רבה באליפות"
ראש העיר רמלה מר יואל לביא, בחן השבוע מקרוב את גביע אירופה בכדורגל לנשים עד גיל 19 שנחת בארץ.  עזורי מאמן נבחרת הנשים של ישראל הגיע עם הגביע היוקרתי (ומאבטח צמוד) לצילום משותף עם לביא.  האצטדיון העירוני של רמלה נבחר על ידי אופ"א לארח את משחק הפתיחה המסקרן של האליפות בין ספרד ונורבגיה ב 15.7. כזכור בעוד כשבוע, יתקיים באצטדיון הכדורגל בעיר רמלה משחק הפתיחה הראשון של אליפות אירופה בכדורגל לנשים עד גיל 19, שהינו השני בחשיבותו באירופה. בטורניר תשתתפנה שבע מהנבחרות הלאומיות עד גיל 19 הטובות באירופה בהן: ספרד, אנגליה, גרמניה, שבדיה, נורווגיה, דנמרק, צרפת וכמובן הנבחרת הצעירה של ישראל, שמשתתפת בטורניר כמדינה המארחת.                                                                                                     

ראש העיר יואל לביא ציין כי: "העיר רמלה שמחה וגאה לארח את משחקי הפתיחה של אליפות אירופה בכדורגל נשים. רמלה משקיעה משאבים רבים בעידוד אורח חיים בריא וספורטיבי, תוך בניית תשתיות, מגרשים ומתקני ספורט מודרניים ועידוד ספורטאים מצטיינים. ספורטאי העיר גורפים הישגים הן ברמה הארצית והן ברמה הבינלאומית בענפי הספורט השונים: טניס, כדורסל, טקוואנדו, אתלטיקה, ג'ודו ועוד. הבחירה ברמלה היא, נדבך נוסף בהכרה לה זוכה רמלה הן בתחום הספורט והן בחיזוק תדמיתה של העיר. אני מאחל לנבחרת ישראל הצלחה רבה באליפות".

האצטדיון העירוני ברמלה יחווה לראשונה את היורו לנבחרות צעירות ויארח את המשחק בין נבחרת ספרד ונורבגיה בשעה 19:30. מנהל מחלקת ספורט ואירועים ניסים רון ציין, כי "האצטדיון שנבחר על ידי אופ"א לארח את המשחק הראשון יספק חווית צפייה מיוחדת לתושבי העיר". לדברי טירן בוקובזה, מנהל האצטדיון בעיר רמלה, עבר האצטדיון העירוני ברמלה שדרוג מקיף, אך על מנת לספק לצופים חווית כדורגל בסטנדרטים אירופאים, ביצענו התאמות נוספות ואין לי כל ספק שטורניר היורו יהיה לאחד האירועים הגדולים והמרגשים אותו יארח האצטדיון". באצטדיון הוחלפו 1,200 כסאות ביציע למושבים נוחים יותר, בוצע שדרוג מקיף לחדר הרופא ונרכשו שערים ניידים נוספים.  ביציע המערבי של האצטדיון נבנו שירותים והוקם מזנון אוכל חדש לרווחת האוהדים ואילו היציע המזרחי הוקצע עבור העיתונאים והותאם לצורכיהם. כמו כן, הותקן לוח תוצאות חדש בגודל 25 מ"ר, נסללו 300 חניות מסודרות בסמוך לאצטדיון. האצטדיון אף עבר הנגשה למוגבלים בניידותם ואין בעיה להתנייע עם כסא גלגלים ולכבדי השמיעה נרכש מכשיר מיוחד בעלות של 10,000 ₪ שיסייע להם להתמצא באצטדיון.

לרגל המועד  המיוחד מודיעה ההתאחדות לכדורגל על תחילת מכירתם של הכרטיסים לטורניר. כל הכרטיסים יוצעו במחיר סמלי של 10 ₪ וניתן יהיה להשיגם  באתר הטורניר wu19israel.co.il או במשרדי "לאן" *8789

חזרה
Facebook