רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 ספורט

קריית הספורט נפתחה בשילוב עם עיר הנוער

קריית הספורט המסורתית ברמלה החלה את פעילותה ביום ראשון השבוע במתחם פארק עופר ובשילוב האירועים בעיר הנוער. לאור ההצלחה  זו הפעם השלישית שהמשחקים במסגרת ליגת השכונות לילדים, נערים ונוער מתקיימים במגרש החדש, בדשא הסינטטי בפארק עופר. גם הכדורסל, טניס השולחן והג'ודו הוזזו והם מתקיימים באולם הספורט ובחטה''ב שחקים.   

רדיו ''קול רמלה" יעביר את כול האירועים  בשידור חי בתדר 106 FM.  אין ספק שזה חידוש מרענן שמשתלב עם עיר הנוער בה ישנן פעילויות עשירות ומגוונות. מנהל מחלקת ספורט ואירועים ניסים רון הביע את שביעות רצונו מהפעילות שהתקיימה עד כה ואמר: ''אני נרגש ושמח לראות כמעט את כל בני הנוער ברמלה באים ונהנים מפעילות קיץ תוססת וססגונית עם כל מה שקורה מסביב. כמו בקיץ שעבר אנחנו מפעילים  את קריית הספורט בפארק עופר ושילבנו את עיר הנוער ביחד עם הפעילות הספורטיבית, גייסנו את רוב עובדי העירייה כאשר כול אחד יודע בדיוק את תפקידו, אנחנו מקווים שתהיה הצלחה גם הפעם לאחר שהרחבנו  את הפעילות בשנה זו''.  ניסים רון ציין את גודל האירוע וממדיו והדגיש את ההשקעה הגדולה הן במשאבים והן בהכנות לקראת עיר הנוער.  

מנהל רדיו ''קול רמלה'' יקיר גרשוני ציין, כי ''רדיו קול רמלה יהיה נוכח בכל ערב בעיר הנוער כאשר תלמידי מגמת התקשורת בגימנסיה לילינטל מפעילים את השידורים  החיים היישר מעמדת השידור בפארק עופר. הרדיו שלנו יוצא לשטח כמעט בכל אירוע  בשידורים ישירים וכך גם במהלך חודש אוגוסט מבריכת השחייה, לילה לבן ועוד''.

בשבוע הקרוב יתקיימו הפעילויות במהלך עיר הנוער כאשר במרכז יופיעו זמרים ולהקות וכמובן להקות מחול מקומיות ולהקות זמר ייצוגיות. כאמור, פעילות הספורט תתנהל מידי יום במגרשים שהוזכרו. חברי הוועדה המארגנת פונים לכל הספורטאים ומבקשים מהם להופיע למשחקים בזמן ובצורה מסודרת ומאורגנת כיאה לטורניר מיוחד שפועל בכל שנה באופן הוגן וספורטיבי כאשר גולת הכותרת היא ''כן לספורט הוגן ולא לאלימות''. ליגת השכונות וקריית הספורט מנוהלת על-ידי מחלקת ספורט ואירועים ושותפים לה קרן הידידות, המשרד לביטחון פנים, יחידת הנוער ומינהל החינוך, במסגרת הפרויקט 'עיר ללא אלימות'. משחקי הכדורגל מתקיימים מידי יום החל מהשעה חמש. 

חזרה
Facebook