רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 ספורט

כבר בפתיחה – ליגת קיץ ברמת כדורגל גבוהה

ביום שישי שעבר החלה לפעול ברמלה ליגת הקיץ לבוגרים במגרש פארק עופר. כבר בפתיחה נראו קבוצות מצוינות שככל הנראה יעשו את דרכם לצמרת ויתמודדו על התואר.
כך למשל קבוצות: הכוכבים של סוזי, קריית האומנים, השלום וכמובן אלופת השנה שעברה צילום פלוס שרכשה כשחקן חיזוק את אניס טועמה אחיו של סלים. הקבוצה פתחה את המחזור הראשון בניצחון חד וחלק על האורתודוכסים בתוצאה 1:3. במשחקים נוספים שהתקיימו במחזור הראשון ניצחה קבוצת כוכבי השלום שהתחזקה עם חסן אבו זייד את בן גוריון   1-3. המשחק בין קריית האומנים לסטודיו סיני הסתיים בניצחון הראשונים בתוצאה רבת שערים 4-3 . המשחק היה סוער ומרתק כאשר התקפה רודפת התקפה והשערים הובקעו גלים גלים. קבוצת השלום גברה על גאוות הבוכרים, שלא היו גאים הפעם, בתוצאה 2:3 לאחר משחק צמוד ומרתק. הכוכבים של סוזי הביסו את קבוצת אלהודא בתוצאה 2:7.

כל המשחקים נערכו באווירה ספורטיבית והוגנת תוך הפגנת כדורגל איכותית ומשובחת. מנהל ליגת הקיץ רפי דרעי סיכם: ''אני שמח מאוד על כך שמשחקי ליגת הקיץ נפתחו בצורה מופלאה ובאווירה ספורטיבית והוגנת, אני גאה בשחקנים ובמאמנים שגילו בגרות ספורטיבית והציגו יכולת משחק ברמה גבוהה. הליגה עוד ארוכה ואני מאמין שיהיו עוד הפתעות לא צפויות שיובילו את הטורניר לשיאים חדשים ודרמטיים''. המשחקים היום: 15:45 השלום- יוסי אילן, 16:45  1984K.F נגד הכוכבים של סוזי, 17-45 אלהודא – התקווה. בית ב': אותן שעות- בן גוריון- קריית האומנים, צילום פלוס- כוכבי השלום, סיני- אורתודוכסים.

חזרה
Facebook