רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 ספורט

ליגת הקיץ ברמלה חיה ובועטת

בקיץ הלח והלוהט מתרעננים במגרש פארק עופר בו מתנהלים משחקי ליגת הקיץ לבוגרים.
שלושה מחזורים מאחורינו וכבר ניתן להבחין בוודאות שראש החץ הקיים ימשיך בצמרת הגבוהה לקראת הפינאלה. ביום שישי האחרון התנהל הטורניר בצורה מופתית ומכובדת לעיני קהל חובב כדורגל מושבע. ''ההנאה מושלמת, השחקנים באים לשחק כדורגל נטו ונהנים מחדוות המשחק למרות החום'' אמר בגאווה מנהל ליגת הקיץ רפי דרעי והוסיף: ''הליגה מתקדמת יפה על פי התוכנית שלנו, הקבוצות מגלות רוח ספורטיבית והגינות, כולנו למדנו מהעבר והפקנו לקחים, אני מקווה ומאמין שהארגון והסדר יישמרו ובעיקר ההתנהגות והמשמעת של הקבוצות''.

בתום המחזור השלישי ניתן לציין כי שתי קבוצות השיגו את מלוא הנקודות, צילום פלוס ויוסי אילן ז''ל ושתיהן ניצבות במקום הראשון, בית א' ובית ב'. עוד משחקים שעשו כותרות הם: הכוכבים של סוזי שהפסידו לצועדת בראש 2-3 במשחק רווי מתח ועצבים. למפסידה זה הפסד ראשון והיא ממוקמת שנייה עם שש נק'. K.F  1984 ניצחה את גאוות הבוכרים בתוצאה 1-2 ושיפרה את מעמדה בטבלה עם הניצחון הראשון בטורניר.

היום יערך המחזור הרביעי ואלו המשחקים: בבית א' יפגשו הכוכבים של סוזי והשלום בשעה 15:45. בבית ב' יתמודדו באותה השעה האורתודוכסים ובן גוריון ב- 16:45 ומיד אחר כך ישחקו אלהודא נגד K.F 1984 וצילום פלוס נגד סיני. שני המשחקים שינעלו את המחזור הרביעי : יוסי אילן ז''ל נגד גאוות הבוכרים וקריית האומנים נגד כוכבי השלום.

חזרה
Facebook