רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 איכות הסביבה

חמישה כוכבי יופי לעיר רמלה

המועצה לישראל יפה העניקה לרמלה 5 כוכבי יופי במסגרת התחרות השנתית לקריה יפה ומקיימת בישראל 2015. ראש עיריית רמלה יואל לביא: זוהי תעודת הכרה לפעילות הענפה של העירייה ואורגניה בתחום הקהילתי – סביבתי 
 
המועצה לישראל יפה העניקה לעיר רמלה, בטקס רב רושם בנוכחות מנכ"לית משרד הפנים הגב' אורנה הוזמן, חמישה כוכבי יופי, שהן הציון המקסימאלי בתחרות קריה יפה ומקיימת בישראל 2015 -  התחרות השנתית לאיכות חיים וסביבה מקיימת.                                  
ראש העירייה מר יואל לביא מסר: "זוהי תעודת הכרה לפעילות הענפה של העירייה בתחום הקהילתי – סביבתי, אני מודה לצוות השיפוט של המועצה לישראל יפה".                                       
על תעודת הזכייה בחמישה כוכבים חתומים יו"ר התחרות מר ירמי אולמרט ומנכ"ל המועצה לישראל יפה מר אשר סגל. יצוין, כי לביא פגש את חברי הצוות בלשכתו והציג את העיר על גווניה, תוך שימת דגש על מערכת החינוך, הרווחה ואיכות הסביבה. כמו כן סקר רה"ע את פרטי התכנית החדשה להתחדשות עירונית, שתביא לשינוי משמעותי של העיר, עם תוספת של אלפי יחידות דיור חדשות, איכותיות לרווחת תושבי העיר ותושבים חדשים מרחבי הארץ.                                                                                                   
צוות השיפוט סייר ברחבי העיר בשכונות ישנות וחדשות וקיבל הסבר על פרויקט המחזור העירוני וההתייעלות האנרגטית. הצוות ביקר במרכז קשישים, בקניון החדש, בבריכת השחייה ולמד מקרוב על פעולות העירייה להנגשת מבני ציבור.                                  
מנהלת המחלקה לאיכות הסביבה בעירייה הגב' שרון אטנר ציינה, כי חברי הצוות נפגשו עם מתנדבים מהעיר, ועם תלמידים מבית ספר האמנים שנמצא בתהליך הסמכה לבי"ס ירוק". הצוות התרשם מהמעורבות החברתית קהילתית של תושבי העיר, מערך ההתנדבות בעיר - ילדים ומבוגרים כאחד, ומהתכניות השונות בתחום איכות הסביבה, שמטרתן לקדם את העיר כעיר ירוקה.
 
 
 
חזרה
Facebook