רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 איכות הסביבה

הפנינג איכות סביבה במקיף הערבי ברמלה

מאות תלמידים מהמגזר הערבי השתתפו בהפנינג איכות סביבה לסיכום שנת הלימודים. במהלך שנת הלימודים פעלו תלמידי בית הספר יחד עם יחידת איכות הסביבה בעירייה וקבוצת פעילי הסביבה במספר פרויקטים סביבתיים.

בית הספר עומד בפני הסמכה לתיכון ירוק מטעם המשרד להגנת הסביבה.

ההפנינג התקיים בתיכון אורט רמלה לוד הערבי בהשתתפות תלמידי המקיף יחד עם כיתות ח' מבתי הספר: ג'ואריש ואבן סינא.     הפעילות כללה תחנות הפעלה סביבתיות שהופעלו ע"י תלמידי מגמת איכות הסביבה בתיכון, ניידת חינוכית של הקרן הקיימת לישראל וכן הקמת קיר מעוצב עם אדניות ושתילים בתוך בקבוקי פלסטיק.

בסיום הפעילות התכנסו כל התלמידים יחד למפגש מסכם בהשתתפות מנהלת בית הספר, רבאב נאסר, מרכזת איכות הסביבה בתיכון, שיפא וותד וכן רכז החינוך הסביבתי בעירייה, אליקים ויסנשטרן.   בכינוס הוענקו תעודות לתלמידים ממגמת איכות הסביבה שפעלו בהפנינג ובמהלך כל השנה בפעילות סביבתית בבית הספר ומחוצה לו.    

המופע המרכזי בהפנינג היה של להקת טררם, שהוא תיפוף על דברים מגוונים כמו מטאטא, כפות, סירים, קופסאות ועוד, ומטרתו להמחיש שכמעט כל דבר ניתן למחזר או לעשות בו שימוש חוזר.   ההפנינג מומן ע"י יחידת איכות הסביבה בעירייה, המשרד להגנת הסביבה ותאגיד תמ"ר.

חזרה
Facebook