רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 איכות הסביבה

רמלה. משקיעים יותר בשמירה על איכות החיים - לקראת חופשת הקיץ תוגבר האכיפה כנגד עבירות של הקמת רעש וונדליזם

לצד שורה ארוכה של פעילויות קיץ לילדים ובני הנוער ברחבי העיר בהם: עיר הנוער, תחרויות בענפי ספורט שונים, קייטנות, פעילות ענפה במתנ"סים ועוד - יושם השנה דגש על חיזוק הביטחון האישי ושמירת איכות חיי תושבי העיר.                                                                                        
עיריית רמלה תגביר פעילותה בחודשי הקיץ הקרובים ותבצע אכיפה כנגד ביצוע עבירות הפוגעות באיכות חיי התושבים. ראש עיריית רמלה יואל לביא, הנחה את אורגני העירייה להיערך בהתאם לקראת החודש הקרב בו ייצאו אלפי תלמידים לחופשת הקיץ. תקופת הקיץ מאופיינת בהתקהלויות של בני נוער ברחבי העיר שלעיתים גולשות להקמת רעש בגנים הציבוריים ובאזורי המגורים, מסיבות קריוקי ועוד. לצד שורה ארוכה של פעילויות קיץ לבני הנוער ברחבי העיר בהם:  עיר הנוער, תחרויות בענפי ספורט שונים, קומפלקס הבריכה העירונית, ציפורי לילה בקריית מנחם בגין, קריית האומנים, גן גנדי, קייטנות, פעילות ענפה במתנ"סים ועוד - יושם דגש על שמירת איכות חיי תושבי העיר.                                                                     
העירייה באמצעות מחלקת הפיקוח העירוני ויחידת השיטור העירוני תבצע אכיפה מוגברת למיגור עבירות איכות החיים זאת בהתאם לחוק. מנכ"ל העירייה עופר תודר ציין, כי המטרה העיקרית היא צמצום ומניעה של אירועי ונדליזם, אלימות והקמת רעש ברחבי העיר. תודר הוסיף, כי במסגרת ההערכות, סומנו יעדי אכיפה וחיזוק הביטחון האישי של תושבי העיר, תוך מתן מענה מהיר לתושב ואכיפה מוגברת במוקדי בילוי וגנים ציבוריים. לצורך ביצוע המשימה תפעיל העירייה את כל מערך השיטור העירוני והפיקוח בשיתוף מלא של שוטרי תחנת משטרת רמלה, לרבות סיירת ההורים על כלל מתנדביה, מצלמות עירוניות, צוות עיר ללא אלימות ועוד.  יצוין כי התוכנית העירונית תבוצע בשיתוף  מלא עם המשטרה וכי יירשמו דוחות נגד מקימי רעש, יוחרם ציוד ומערכות שמע במסיבות קריוקי שיפעלו בניגוד לחוק, ותיאכף העמדת מכוניות בחניות פרטיות, חסימת כניסה ויציאה ועוד.
תודר: "אנו פונים לציבור ההורים ובני הנוער לגלות אחריות ואכפתיות, לשמור על הרכוש הציבורי להימנע מהקמות רעש ולעזור לכולם לעבור את חופשת הקיץ בשלום ובביטחון. במקרים דחופים יש להתקשר למוקד העירוני 108 ואו למוקד 100 במשטרה".
חזרה
Facebook